gandi77

Termostat case mx 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gandi77    0

Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?

mariusz(ZDUN)    222

zapamiętaj termostat w każdym silniku znajdziesz idąć po górnej róże chłodnicydo silnika

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

gandi77    0
Dnia 23.03.2019 o 19:06, mariusz(ZDUN) napisał:

zapamiętaj termostat w każdym silniku znajdziesz idąć po górnej róże chłodnicydo silnika

termostat wymieniony

i kolejny problem termostat wymieniłem ten stary był zablokowany cały czas otwarty,po wymianie termostatu na nowy zamiennik silnik się przegrzewa zapala się alarm ,wiec kupiłem orginalny termostat założyłem taki sam objaw silnik się przegrzewa nie ma krążenia,kupiłem nową pompę wody wymieniłem i to samo,wyciągnełem termostat całkiem to silnik nie może się zagrzać niska temperatura, czy ktoś może mi pomóc w tym przypadku? 

Wiadomość z agroFakt.pl

pradzik28    0

Mam problem z podnośnikiem w case mx 150 podnosić podnosi Ale jak opuszczam to nie chce do końca opuścić. Co może być przyczyną.

Lukas85    16
Dnia 17.04.2019 o 21:43, pradzik28 napisał:

Mam problem z podnośnikiem w case mx 150 podnosić podnosi Ale jak opuszczam to nie chce do końca opuścić. Co może być przyczyną.

Co to ma wspólnego z termostatem?

Pisz w odpowiednim dziale albo załóż nowy temat, to może ktoś Ci podpowie

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ChudziX
      Witam. Czy ktoś wie jakiej firmy przednie mosty były montowane do ciągników Case 1494 Hydra  Shift 4WD rok produkcji 1984 
    • Przez PolskiRolnik252
      Witam, potrzebuję wyjść power beyond do case 5140, przeszukałem kilkadziesiąt stron i nigdzie nie mogę takowej płytki znaleźć. Orientuje się ktoś gdzie ewentualnie można taką zakupić? 

• Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez Pawelt12
      Witam czy ktoś wie jak odblokować ehr w ciągniku case cs 150 po przekreceniu kluczyka kontrolka diagnosi raz mignie a potem świeci się cały czas przyciski od podnoszenia ramion na joysticku nie działaja a sam podnośnik działa 
      Pozdrawiam 
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.