emilkochanek

Wolny spływ czy hamulec hydrauliczny?

Polecane posty

Czy ktoś może mi na 100% powiedzieć do czego służy złączę ze zdjęcia. Słyszałem kilka opinii i dalej nie wiem czy hamulec hydrauliczny czy wolny spływ oleju. 

DSC_0063.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że próbowałem ale przez złącza hydrauliczne i wyżej przez hamulcowe nic nie widać. Z tego co mi się udało ustalić to że przewód od tego grubego złącza wchodzi w rozdzielacz nad przewodem od spływu. Więc pewnie to jest wolny plyw. 

DSC_0064.JPG

Edytowano przez emilkochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

mi to wygląda na "hamulec" niech ktoś odpali ciągnik i wciśnie pedał hamulca, wtedy czymś spróbuj nadusić w srodku tej złączki i się dowiesz, tylko uważaj zebyś olejem nie dostał czy tam Ci sie nic nie stało przy tym, ale będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lonski
      Co może być przyczyną pulsowania pedału hamulca (coś podobnego jak ABS w samochodzie) na postoju gdy pedał wciśnięty jest do połowy?
      Przy pełnym wciśnięciu jest ok. Hamulce podczas jazdy działają prawidłowo.
    • Przez 18mateo18
      witam
      Mam problem ponieważ mój ferguson nie puszcza powietrza z pneumatyki tylko nabije na maxa i ślizga się pasek od sprężarki co jest popsute ????
    • Przez DawidSakowski
      Witam mam pytanie,
      Założyłem do urusa c360 po remnocie wydech tak zwany "wolny wydech" jest to pusta rura z kwasówki wiadomo nie ma ogromnego przekroju ale dzwięk jest mega i jeszcze nawet mocy przybyło i tu moje pytanie czy takowy wydech nie ma sie nic do silnika nic nie siada ?
    • Przez marcel9797
      Witam.Naprawiam w przyczepie hl 6011 hamulcebi niestety konieczna jest wymiana okladzin.Stad pytanie jak zdjąc bęben. Macie jakieś sposoby?
    • Przez majes
      Słabo działa mi ręczny, myślałem że wystarczy podciągnąć linkę na dźwigni co wchodzi w tylny most ale jest już ma maksa wykręcona. Poza tym ta dźwignia co wchodzi w tylny most bardzo lekko przesuwa się z jednego skrajnego położenia w drugie, czy to normalne? Ja naprawić ten hamulec?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj