ursus360914

farmtrac 675

Polecane posty

AchimR    24
Dnia 20.03.2019 o 21:24, ursus360914 napisał:

Witam czy może ktoś wie jak podnieść dawkę paliwa w farmtracu 675

Zrób zdjęcia pompy i turbo.
Z tego co widziałem w instrukcji dałoby rade zrobić "LDA Mod", ale do tego trzeba trochę doświadczenia, żeby nie zepsuć pompy.

Edytowano przez AchimR

Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus360914    0
Dnia 22.03.2019 o 15:12, AchimR napisał:

Zrób zdjęcia pompy i turbo.
Z tego co widziałem w instrukcji dałoby rade zrobić "LDA Mod", ale do tego trzeba trochę doświadczenia, żeby nie zepsuć pompy.

Kolego możesz mi podpowiedzieć jak się zwiększa dawkę na tej pompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
    • Przez silentowy
      Pytanie do ludzi którzy korzystają z 1000 obrotów  i kosiarki rotacyjnej. Czy ktoś korzystał z takiej kombinacji czyli MF 675 z 1000 obrotów i rotacyjna 1,65m według katalogu zapotrzebowanie minimalne 22kW a takie zalecane minimalne 28kW a masik ma 50. I tu się rodzi pytanie czy nie zajadę womu?
    • Przez Maikel1987
      Tak jak w tytule ,  poszukuje tego modelu ciągnika ,  oczywiście  w pełni sprawnego ,  może ktoś ma na sprzedaż lub jego znajomy sprzedaje ,  był bym wdzięczny za info 
    • Przez tomek926
      Witam mam problem z ciągnikiem Farmtrac 70 4WD drastycznie spadła w nim moc. W zeszłym roku na jesień pracował normalnie a od wiosny brakuje mu mocy ciągnik ma 2100 mth. Ciężko wkręca się na obroty nie mówiąc już o orce. Starą c-360 lepiej idzie. Proszę o pomoc bo za nie długo żniwa a ciągnik ledwo jedzie. Ciągnik dyma nie puści filtry paliwa wymienione.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj