ktosik25

Nowy pług obrotowy 3+ zachodni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
edi89    38
14 godzin temu, RU68 napisał:

nie wiem to już twoja decyzja 

Tak jak kolega powiedziała, nikt za ciebie decyzji nie podejmie. Prawda nie ma zamienników do 39uwc ale do 46 Wc również nie kojarze zamienników. Obie odkładnie wykonane w technologii Durastar. Jedna i druga odkładnia jest dość uniwersalna i mocno skręcona ale dosyć dobrze kruszy. Jak będziesz trzymał się prędkości do 8 km/h to 39 jak myślisz nieco szybciej jeździć to 46.

Ja bym wybrał odstęp 102 ze względu na większą przestrzeń między korpusami a przy oraniu dużej ilości resztek pożniwnych lub poplonów ma znaczenie oraz większa maksymalna szerokość robocza.

Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosik25    11

jutro mam kilka ha do zaorania więc spróbuję zmierzyć prędkości robocze na różnych biegach. ale na tą chwilę skłaniam się ku rozstaw 102, odkladnia 46wc. RU68 masz jakieś zdjęcia ze swojej orki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Już przestań się dręczyć tą prędkością mam pług i nie ma to wpływu nawet przy 3 km dobrze jest a sprzedający powtarzają co usłyszeli na szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosik25    11

dziękuję wszystkim za merytoryczne wypowiedzi :) pług został już zamówiony, ma być w marcu. oczywiście Pottinger Servo 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ptaszyna
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma pług Agro Masz z ramieniem do wału, chodzi o pług obrotowy na resorze i to ramię; http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=orka&podkategoria=POR&tab=opis. Moja prośba polega na tym by zrobić kilka zdjęć jak to jest zamocowane i podanie kilka wymiarów. 
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 
       
    • Przez Radzio86
      Kupię pług z odkładnicami sprężynowymi, do Zetora 7221  70 KM.
      Tel   794 584 759  (najlepiej wieczorem)
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj