artur1295

jakie obroty do gniotownika zbozowego

Polecane posty

artur1295    0

Witam

Czy wicie może albo moglibyście sprawdzić w swoich gniotownikach jakie macie w nim obroty i wymiary kół pasowych. bybłby wdzięczny poniewaz sam buduje i potrzebowalbym te informacje 

moje walce maja 150mm średnicy i 300mm długie i czy uciagnie je silnik 5,5kw oba beda napedzane

i jeszcze jedno pytanie walce lepiej gladkie czy rowkowane 

Edytowano przez artur1295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

rowkowane. chcesz kupić rowkowane 2 walce?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1295    0
2 minuty temu, simson2812 napisał:

rowkowane. chcesz kupić rowkowane 2 walce?

walce mam tylko gladkie tylko zastanawiam się czy lepsze gldakie czy rowkowane i jak te rowki maja byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

np. frezowane po skosie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik0
      Witam jakie byki polecacie na opas Limousine czy Hereford i dlaczego ?
    • Przez Sebastianseba
      Witam 
      Mam maly problem z John Deere 6820...A więc na rozgrzanym silniku obroty silnika podwyższają się czasami będzie 880 czasami 1000 i tak faluja ale błędów brak silnik mocny brak dymu odpala od strzała jednym słowem brak innych objawów. Zdarza się to raczej przypadkowo bo na wiosnę miałem taki przypadek chyba dwa razy potem cały rok spokój dopiero wczoraj podczas orki znowu ale jak zgasilem odłączyłem hebel i odpaliłem problem zniknął dziś znowu obroty zaczęły szaleć więc zgaszony odpalony 20 minut i znowu zaszalas  ale po chwili problem sam zniknął.... Dodam że silnik zasilany CR, filtry wymienione. Może jakieś pomysły? 
    • Przez matias941211
      Witam, mam pytanie co posypać na koniczyne na wiosnę, jakie nawozy stosujecie?
    • Przez daniel20v
      Witam. Potrzebuje informacji jakie ciśnienie na tylnym wyjściu hydraulicznym ma John Deere 2130. 
    • Przez daniel20v
      Witam. Potrzebuje informacji jakie ciśnienie na tylnym wyjściu hydraulicznym ma International 684
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj