Polecane posty

kamil2002    0

Chciałbym pociągnąć nową instalację elektryczną do halogenów. Z podłączeniem i gdzie co do czego to kumam bazę.

Ale zastanawiam się nad jednym czy przewody pociągnąć prosto z akumulatora plus i minus , czy gdzieś z bezpieczników ale nie wiem gdzie się tam podpiąć. Nie wiem jak się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

możesz prosto z aku i w przewód wpiąć bezpiecznik w razie "W" taki -

 

 

0_0_productGfx_c2ec3c1ae5c5d9cca5f0a76aaf148ad3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z tym bezpiecznikiem pociąg z skąd chcesz byle był prąd w przewodzie, nie wiem jakie halogeny i ile ich będzie .. możesz dać 15 jak klęknie to daj 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, kamil2002 napisał:

15a?

a daj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

2x48w/12v=8A, zatem bezpiecznik 15A będzie z wystarczającym zapasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez yacenty
      Jakie zagrożenia czyhają obecnie na zboża? jak właściwie wyznaczyć termin zabiegu T2? jaką ochronę zastosować, by zwalczyć choroby i zwiększyć plony? 
      Na te i wiele więcej pytań odpowiemy podczas specjalnej prezentacji online poświęconej ochronie liścia flagowego i podflagowego.
      Tylko na AgroFoto.pl: Ochrona liścia flagowego - nowa substancja czynna, nowe możliwości.
      Czwartek 10.05, godz. 20:00
      Poprowadzi Adam Szepiela, Ekspert ds. fungicydów w zbożach z firmy SYNGENTA
      Bądź tam razem z nami!
      Załóż słuchawki, usiądź wygodnie w fotelu i dowiedz się jak właściwie chronić liść flagowy i osiągnąć wysokie plony.
      Link do pokoju webinaryjnego: https://agrofoto.clickmeeting.com/ochrona-liscia-flagowego-nowa-substancja-czynna-nowe-mozliwosci
       


    • Przez Seba505
      Witam potrzebuje jakiegoś schematu instalacji elektrycznej do john deere 945 lub podobnych modeli z tą instalacją .Ponieważ ktoś ją pozmieniał i nie można dojść ładu
    • Przez Ambitny657
      witam, kupię nowa prasę do 80 tys brutto? będzie robić sianokiszonkę oraz słomę, nie chce stałokomorowej. wie ktoś coś ?
    • Przez Krystian6830
      Czy znacie może ceny nowej prasy 
      New Holland roll Belt 150 
      Czy może ktoś posiada taką prasę i mógłby wyrazić swoją opinię na jej temat ?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi !!!
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj