Zaloguj się, aby obserwować  
Lampo55W

Deutz Fahr 5465 ,Dominator 150, Avero 240,JD CWS 1470 -co wybrać na 55ha?

Polecane posty

b0gdan    90

to pomyśl jeszcze nad kombajnami MF, Fendta i oczywiście NH. Niedaleko mnie (w państwowym gospodarstwie) pracuje 5445 i są z niego średnio zadowoleni, a w szczególności z jakości omłotu. Maja też ciągnik DF z którego są bardzo zadowoleni, ale on mało pracuje, a szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampo55W    0

MF i Fendt jest w cenie JD a dobrze wiemy ze to Laverda czyli jakościowo chyba podobne do DFa (Sampo)??

NH mi sie nie podoba za bardzo, np wytrząsacze na łożyskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

A te ceny kombajnów to ze stołem do rzepaku i kosami??

Wózek do tego??

Czy to już do tej ceny nie było liczone??

 

Zdecydowałeś się już na jakiegoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampo55W    0

cena z wózkiem i stołem

decyzja jest na korzyść Fendta 5180 w grze jest już tylko jeszcze DF, reszta odpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

dobrze ze mamy wolnosc wyboru moj padl na avero po zmianie z df 5485 ht a roznice sa spore jak i w cenie jak i w wykonaniu kwestia tygodnia i bedzie w koncu u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

A czemu wybrałeś Avero a nie DF 5485ht ??

 

Jakie to są różnice cenowe i jakie różnice w wykonaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziejko    1

Jak sie sprawuje w polu, ile można w h wykosić? Wydaje mi sie ze ma troche małą powierzchnię wytrząsania i czyszczenia, jak praca z podwójną młocarnią. Myślę nad zakupem 5485 lub 5465.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

to użytkownicy DF kombajnów nie są zadowoleni?

 

Czy nie zadowoleni hmmmm ja jestem zadowolony nie jest az tak tragicznie w okolicy mnie smigają inne marki i powiec ci ze moje awarie to pikus umnie szwankował na gwarancji wiec zero kosztów teraz zmieniam na wydajniejszy i jak narazie DF ma najwieksze umnie plusy


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

tez uwazam ze 5485 ma za małą powierzchnie wytrzasania i czyszczenia, aby wykorzystac maksymalnie przepustowosc młocarni tak samo jak claas avero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez vdan
      Witam.
      Zamierzam zakupić kombajn JD 1470 z 2011 roku ze stołem do rzepaku. Kombajn serwiowany, FV do wglądu, serwis potwierdził mtg i obsługę. 
      Jutro wybieram się go oglądać. Mam do pokonania jakies 500km. Zastanawia mnie tylko jedno, mianowicie cena 200tyś netto !!! Nie ma tego dużo w ogłoszeniach stąd nie mam jak porównać ceny. Czy to możliwe że taki młody kombajn z takim przebiegiem może kosztować tylko 200tyś?, bo na okazję nie liczę. Sprzedawca zaręcza mnie że stan jest bardzo dobry i maszyna nie ma wad ukrytych oraz nie wymaga remontu, to samo serwis JD. Co uważacie?
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj