Patryk212

Klucz pneumatyczny Jaki?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dacjan123    28

Ja Ci polecam klucz Hazet posiadam taki 4 lata i dziala bez problemu i ma nie duze zapotrzebowanie na powietrze fakt ze jest to drogi klucz powyżej 800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Do czego ten klucz chcesz wykorzystywać? Od razu Ci powiem że żaden nie ma nawet połowy tego Na co podają.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master21    11

Kolega ma takiego już ze dwa lata i narazie bez problemu i raczej ma te parametry co podają https://allegro.pl/oferta/klucz-pneumatyczny-udarowy-3-4-bjc-1800nm-nasadki-7849660223?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

elektryczne to są kilka razy droższe. Co do kompresora to powinien dać radę. Kwestia do czego i jak intensywnie będziesz ten klucz wykorzystywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk212    3

Będzie używany do roboty przy samochodzie,przy jakiś maszynach. Będzie używany sporadycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32

ja mam yato nie pamietam dokładnie ile ma ale więcej niż 1000Nm to przy 8-9 bar śrube 12 potrafi urwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

Witam. Niedawno 2 miesiące temu szarpnołem się i na urodziny kupiłem klucz pneumatyczny marki Beta 1927p 1750 niutonów bodajże najmocniejszy na rynku na nasadki 1/2 cała. Cena 765zl brutto. Zużycie powietrza ponad 300 l/min ciśnienie 6.2 bara. Czemu Beta? Bo parę lat już jest na rynku jakąś renomę też ma no i jest najmocniejszy bynajmniej w danych katalogowych😉 czemu pneumatyczny nie elektryczny,kolega miał taki za 300zl to pół roku nie wytrzymał drugi kupił elektryczny na baterie Dewolt 1700zl😵😵😵😵 bateria padnie silnik się spali i szrot... Pneumatyczny jest mniejszy gabarytem. Czemu tak duże zużycie powietrza bo Moc z nieba się nie bierze musi swoje łyknac😎 a odkręcanie śruby trwa sekude dwie a 300 l trzeba mu na minutę pracy więc na logike to trzeba wziąć. Wrażenia z testów pracy- śruby do m 14 nasadka 22mm ogen trzeba uwarzec bo rwie w oczach i to przy tych 6.2 bar bo mam reduktor przy zbiorniku. M16 i 18 nasadki 24-27mm  już tak nie kozaczy ale ciaga😎 M 20 30mm nasadka koło w przyczepie z 15 lat nie odkręcane z 6 szpilek tylko 2 ruszył reszta 1.5m rura i też szły 😁 tyle jestem jak na razie zadowolony z niego jak zanudzilem to sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

@Patryk212 - zdecydowałeś się na jakiś? Jeśli tak to jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32

ja mam taki yato z 4 lata używany przeważnie przy maszynach uprawowych lemiesze zęby agregatu itp i często przy remontach śrube 12mm potrafi urwać jak zapieczona i moge polecić tylko pilnować regularnego smarowania i bedzie służył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk212    3
11 godzin temu, pawel_rawa napisał:

ja mam taki yato z 4 lata używany przeważnie przy maszynach uprawowych lemiesze zęby agregatu itp i często przy remontach śrube 12mm potrafi urwać jak zapieczona i moge polecić tylko pilnować regularnego smarowania i bedzie służył

Kompresor tagred v2 100l poradzi sobie z takim kluczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32

poradzi. taki 30l z castoramy byl troche za mały ale 50l dawal rade tylko przewód zasilający klucz min 12mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zyzio
      Witam
      Może ktoś mi powie ( zdjęcia , schemat ) jak założyć sprężarke do ciągnika ZETOR 8011 ( to samo co C-385 ) jakie części potrzeba i z jakimi kosztami trzeba się liczyć.
    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez krzysiek2013
      mam siewnik accord i nie wiem jak ustawić koło napędzające może ktoś mi pomóc?
    • Przez zyz1o
      Witam jakiej firmy dobre sa klucze udarowe na sprezarke tak do 600 zl
    • Przez michal1111
      Witam
      W moim JD od jakiegoś czasu nie działa pneumatyczny hamulec postojowy znaczy gdy wciska się hamulec nożny przyczepa hamuje a gdy ręczny to tylko ciągnik a wcześniej i przyczepa hamowała co się mogło stać.
      Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj