Mariusz123456

kupie 200 ton buraków oraz 100 ton ziemniaków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jak w temacie. Odbiór osobisty płatne gotówką. Termin to jesień 2019. Tylko z Pomorza

Edytowano przez Mariusz123456

12 mamek Hereford + buhaj+7 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 11 ha, 14 mamek Angus czerwony + buhaj+ 6 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 14 ha, 9 byczków Hereford i 16 byczków Angus czerwony na 30 ha, 4 jałówki Hereford + 3 jałówki Angus czerwony na 5 ha (na sprzedaż w wadze 300-350 kg)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Koło łowieckie czy bimbrownik ?  :) Zmniejszyłem zasiewy żeby nie sprzedawać po 40 zł a tu takie ogłoszenie... Po ile płacisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ofertę. Bimber z buraków i ziemniaków to ponoć nieciekawy smak. Cena zależy od twojej lokalizacji. Ja mieszkam w okolicy Starogard Gdański i mogę odebrać max 25 ton na raz do 100 km. Jak co to PW.


12 mamek Hereford + buhaj+7 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 11 ha, 14 mamek Angus czerwony + buhaj+ 6 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 14 ha, 9 byczków Hereford i 16 byczków Angus czerwony na 30 ha, 4 jałówki Hereford + 3 jałówki Angus czerwony na 5 ha (na sprzedaż w wadze 300-350 kg)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bliziutko bym miał. Cena to wiadomo ze i tak sie wacha. Przyjdzie susza bądź inna anomalia pogodowa i cena i tak skoczy. 2 tygodnie temu kupiłem 6 ton ziemniaka lecz już były białe korzonki za 2400 zł. A miałem oferty również po 4 tyś za tę ilość. Buraki kupowałem też 2 tygodnie temu 10 ton po 350 zł za tonę.


12 mamek Hereford + buhaj+7 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 11 ha, 14 mamek Angus czerwony + buhaj+ 6 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 14 ha, 9 byczków Hereford i 16 byczków Angus czerwony na 30 ha, 4 jałówki Hereford + 3 jałówki Angus czerwony na 5 ha (na sprzedaż w wadze 300-350 kg)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pastewne. cukrowych nie potrzebuje


12 mamek Hereford + buhaj+7 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 11 ha, 14 mamek Angus czerwony + buhaj+ 6 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 14 ha, 9 byczków Hereford i 16 byczków Angus czerwony na 30 ha, 4 jałówki Hereford + 3 jałówki Angus czerwony na 5 ha (na sprzedaż w wadze 300-350 kg)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Myszyniec
      Witam. Czy ktoś ma możliwość przetłumaczenia tych instrukcji z niemieckiego na polski ?  
      REFORM SEMO 100 Instrukcja obsługiREFORM SEMO 100 Instrukcja obsługi 
       
      Semo 100 100S S3 - BA30100101.pdf
      Semo 100 S3 - ETL3019014.pdf
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika nordsten ns1030 oraz jak przeprowadzić próbę kręconą tzn ile obrotów kolbą bądź kołem?. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
    • Przez Tommekpol
      Posiadamy dla Państwa Rozrzutniki firmy Jeantil EVR 1612. Posiadamy 2 sztuki. Podana cena w ogłoszeniu jest ceną netto za 1 sztukę.

      JEANTIL jest francuską firmą rodzinną, powstałą na początku XX wieku. Firma specjalizuje się w szerokim zakresie maszyn do produkcji zwierzęcej. Oferujemy rozrzutniki obornika, przyczepy multifunkcyjne, wozy asenizacyjne, paszowozy, przyczepy skorupowe, rozdrabniacze do słom

      Dane techniczne
      Rok produkcji: 2001
      Obj. skrzyni (m3): 15,5 m
      Dł. skrzyni wew. do drzwi (m): 5,05
      Ładowność (T): 12
      Szerokość skrzyni (m): 1,50 - 2,00
      Wysokość skrzyni (m): 1,40
      Pionowe adaptery
      W zestawie wałek WOM
      Cena: 41 000 netto. Faktura Vat

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 - wyświetl numer - 

      Rozrzutniki do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

      90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

      Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.















    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez zwc18
      Witam 
      Jestem zainteresowany zakupem trybów skrzyni biegów do Jumza-6 
      2-4 (21-32z) 
      3-5 (18-29z) 2 sztuki 
      1 (24z) 
      oraz wodzik wraz z prętem o wymiarach 170mm (całkowita długość) może któryś ze skrzyni ma takowe 
      Zapraszam na priw 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj