Mariusz123456

kupie 4 byki po 500-550 kg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Hej, jak w temacie. Potrzebuje 4 byki w tej wadze rasy angus czerwony lub hereford lecz tylko i wyłącznie z wolnego wybiegu. Nie interesują mnie zwierzęta co są karmione koncentratami itp. Odbiór osobisty u ciebie w gospodarstwie więc  sam zobaczę czy faktycznie mialy szanse na wolny wybieg. Możliwa dłuższa współpraca i płatne gotówką przy odbiorze. Tylko Pomorskie lub 150 km od Starogardu Gdańskiego


12 mamek Hereford + buhaj+7 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 11 ha, 14 mamek Angus czerwony + buhaj+ 6 młodzieży (wszystko 100% rasa) na 14 ha, 9 byczków Hereford i 16 byczków Angus czerwony na 30 ha, 4 jałówki Hereford + 3 jałówki Angus czerwony na 5 ha (na sprzedaż w wadze 300-350 kg)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Theprzemo205
      Witam! Właśnie modernizuje swoją oborę i mam zamiar zrobić wygrodzenia, kratę  do żłobów w postaci litery v czyli  |\/|. Coś takiego mniej więcej. Mógłby mi ktoś podać wymiary?
    • Przez DajanaDoreska
      Cześć wszystkim,
      Mam nietypowe pytanie, chciałabym dowiedzieć się czy jest taka możliwość żeby np. bydło było zarejestrowane w moim gospodarstwie a wypasało się i przebywało gdzieś indziej ??? Chodzi mi np o jakieś kontrole lub inne, czy nie było by albo i byłby kłopot ??
    • Przez Adrian8931
      Witam mam zamiar podpisać umowę z sokołów na program razem w przyszłość w hodowli bydło opasowe mięsne czy pomożecie mi w wyborze czy warto to podpisać
    • Przez Adrian8931
      Witam czy kontaktuje ktoś bydło opasowe z zakładami mięsnym Biernacki czy może ktoś wie jak to wygląda i na jakich zasadach wstawiając bydło
    • Przez Mateusz2121
      Witam chciałbym zacząć robić sianokiszonke dla byków i ma do was takie pytanie czy 6-7 byków da rade zjeść taką bele zanim zacznie sie psuć ? ważne!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj