Polecane posty

rabit500    2

Witam

Mam do Was pytanie potrzebuje zrobić automatyczne przelanczanie swiatel z lamp ciągnika na lampy znajdujące się na zbiorniku zawieszanym na przedni tuz (zasłania oryginalne lampy) po włączeniu wtyczki od zbiornika. Jeśli ktoś ma schemat takiego połączenia proszę o udostępnienie.

zbyszekbrzuze    266

Kup gniazdko przyczepy ze stykiem jak do wyłączania przeciwmgielnych w aucie. Do tego przekaźniki, a resztę sam wymyślisz...

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

rabit500    2

Taki patent już stosowalem. Poprostu ktoś ma może lepsze rozwianie. Z mniejsza ilością elementów.

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    266

Nic lepszego nie wymyśli. Poza tym to musi być niezawodne.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Nikita_Bennet    187

niezawodne to będzie jak podciągnie kable do kabiny i ręcznie będzie przełączał ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

• Przez Adam15203
      hej prosze o pomoc bo w instrukcji nic o tym nie ma a wiec po odpaleniu ciagnika tuz podnosi maszyne normalnie czyli naciskam przycisk i podnosi ale gdy opuszcze maszyne i chce znowu podniesc naciskam przycisk jest 10s do 15s przerwy i dopiero podnosi gdy juz zacznie podnosić idzie szybko tylko czemu jest taka dluga przerwa od nacisniecia przycisku do rozpoczecia podnoszenia
    • Przez kamil2002
      Chciałbym pociągnąć nową instalację elektryczną do halogenów. Z podłączeniem i gdzie co do czego to kumam bazę.
      Ale zastanawiam się nad jednym czy przewody pociągnąć prosto z akumulatora plus i minus , czy gdzieś z bezpieczników ale nie wiem gdzie się tam podpiąć. Nie wiem jak się za to zabrać
    • Przez Jan556
      Czy dorabiał ktoś może przedni napęd Ursusa C360 z mostu od Stara 660?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj