Przemek05

Czy można mieszać chwastox z mikroelementami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pszycha1    8

Tak można. Tylko zachowaj kolejność mieszania środków i z nawozami. Niektórzy mówią że to osłabia działanie herbicydu, inni że przyspiesza. 

Ja stosuję razem bo to mniej przejazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek05    0

A mógłbym wiedzieć jakie środki mieszasz? Chodzi mi o mikro i herbicyd. I w jakiej kolejności. Sory ale w tych sprawach zielony jestem jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ukaszMeller
      kupiłem tura FAUCHEUX F2 ale bez joysticka wie ktos gdzie mozna go kupic, joystick elektryczny 3 sekcyjny, tur jest sterowany elektrozaworami ktore sa umieszcone na turze,
    • Przez Maciek_0607
      Witam. Mój problem polega na tym że dolny talerz w kosiarce rotacyjnej jedną stroną dotyka górnego talerza a grógą jest duża przerwa. Podejrzewam zwicgrowanie dolnego talerza. Jak można go wyprostować? Pozdrawiam.
    • Przez Rolnikt25
      Witam ma problem w owsie pojawiło się dużo gorczycy polnej którym chwastoxem to prysną turbo, extra, trio owies ma 3liście to chyba jeszcze zawcześnie na oprysk a czy moge do chwastoxu dodać odżywke typu plonvit z, insol, ekolist nigdy tego nie robiłem więc pytam.
    • Przez kuba18l
      Witam mam pytanie ponieważ mam strzykawkę rewolwerową i moje pytanie czy mogę podawać lekarstwa  w pośladek bydła ?
    • Przez MIERZANIN
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym tematem. Jak w tytule zastanawiam sie czy zmiana silnika w białoruśce jest mozliwa bez większych kombinacji. Dysponuje takim traktorem i byl pomysl by go sprzedac na złom ale jesli dalo by sie z niego jeszcze cos wykrzesać to przydał by sie do prac podwórkowych. Myslalem o silniku od Mtz lub jakimś perkinsie niewiem czy udał by sie taki przeszczep jesli ktoś ma jakies doswiadczenie w tym temacie bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję i zapraszam do dyskusji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj