zetor8245

Maszyna do ogławiania buraków

Polecane posty

zetor8245    32

Witam wszystkich, czy wiecie jak nazywa się ta maszyna ze zdjęcia do ogławiania buraków?

IMG_20190317_192203.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
zetor8245    32

Podobne są ale całkiem inne maszyny, ułożenie kabiny inaczej i ten pierwszy widziałem ze miał też założony siewnik do buraków pod spodem, nośnik narzędzi taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

z racji na czas i miejsce to musi byc maszyna z ddr-wschodnich niemiec ,jakby ktos nie wiedzial, byc moze jakis prototyp lub krotka seria, to byl czas najwiekszego kryzysu gospodarczego, wiec nie ma szans zeby kupili maszyne z "drugiego obszaru walutowego" watpie zeby zssr robil takie maszyny.

nie wiem jak wtedy, ale dzisiaj kietrz jest najwiekszym producentem burakow cukrowych w unii, cos kolo 1,5 tys ha mieli w ubieglym roku.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586

Jak na produkcie fortschritta to mi to nie bardzo pasuje , może Węgrzy takie coś produkowali ?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

dopiero dzisaj przegladnalem tygodnik rolniczy z historia kombinatu kietrz i moge potwierdzic-mieli takich 8 sztuk i 220 ciagnikow ursus😛 a dzisaj maja 126 roznych marek. to francuski sprzet- jednak jakies franki byly pewnie w barterze za wegiel.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamcio15
      Jaki polecacie sposób efektywnego oczyszczania maszyn przed malowaniem podkładem z rdzy i starej farby (oprócz piaskowania ) .Najlepiej jak by to były sprawdzone sposoby
      POZDRAWIAM
    • Przez R0l
      Witam wszystkich
       
      mam gospodarstwo z ursusami c-360, c-385 ok. 50 ha
       
      chodzi o sensowną modernizację z uprawy tradyjnej z bronowaniem, siew Poznaniak itd/
       
      na agregatową - najlepiej z hydropakiem..
       
      temat trochę się pojawiał, przykład
      http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/1201526617/gallery_1146_73_28157.jpg
       
      CO można dostawić z agregatów do tych maszyn, żeby uprościć (przede wszystkim skrócić czas i koszty uprawy zboża)?
       
      jakie w miare lekkie konstrukcje pasują do parametrów tych ciągników?
       
      C-385 to 76 KM, pompa 31 l/min i udźwig na końcach 1700 kg
       
      a C-360 jak wiadomo ok 50 KM, 20 l/min i ostatnie 1200 kg
       
      może lepiej coś samemu wykołować?
       
      ktoś słyszał o powodzeniu u kogoś takich maszyn w polu?
       
      pozdrowienia
    • Przez maxhack0303
      sprzedam maszynę do obierania naci selera samoróbkę. maszyna bardzo dobrze wykonana na solidnej ramie. kontak 666089696 raz używana
    • Przez maxhack0303
      witam kolegów. mam zamiar zakupić traktor i potrzebuje go sfinansować może ktoś poleci jakiś bank 
      a może miał ktoś styczność z ofertą firmy aureus. może powie ktoś opinie
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj