Polecane posty

dawid1983    1

witam po wielu moich wpisach  o mrugajacej kontrolce cisnienia skrzyni  o wlaczajacym napedzie  stwierdzilem i sprawdzilem cala elektryke po cewki elektrozawory po wymiane pompy hydraulicznej mam padniety autronic  prosze was o jakis namiar naprawy autronica jakie polecacie firmy gosci ktorzy zajmuja sie naprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1

wszystko sprawdzone na 100 procent z autronica nie wychodzi impuls na cewke na naped pokazuje jakies 0.5 volt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No... Na postoju napewno tak będzie więc napewno to dobrze sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian3p    24

Jak coś to zapraszam do mnie z tym sterownikiem. Najpierw sprawdzam na stole działanie sterownika i wtedy jest pewność gdzie jest problem.


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Witam mam tez problem z sterownikiem kupilem mf3070 i przy zakupie wszystko chodzilo a jak pojechalem na pole to zalaczyl sie przedni napęd ktorego nie moglem wyłączyć przekazniki tez nie chodzil ani nie moglem przerzucić na polowe . Ehr oraz polbieg caly czas ok . I traktor ma taki odpal ze czasami zaskoczy i chodzi wszystko bez problemu a minie chwila znowu nie ma walka wom polowych biegow i blokada ciagle chodzi . Sprawdzilem elektrozawory chodza ok . I mierzylem miernikiem prad wchodzi w sterownik ale na wyjsciu co podpienty jest kabel co idzie na elektrozawory juz nie ma pradu no chyba ze znow zaskoczy i wtedy prad jest . Wiec moim zdaniem to wina sterownika . Olej czysty jak lza wspomaganie gniazda hydraulika az gwizda wiec jedynie to . Ktos pomoże ? Namiary do kogos kto sprawdzil by ten sterownik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michasko
      Do czego służy mechanizm wyrównoważający w silniku przy pompie olejowej? Czy sie go jakoś ustawia na zembatkach?
    • Przez kozik1987
      hej .... mam problem z palaca sie czerwona kontrolka cisnienia oleju w przekladni.... a dokladniej powiem zapala mi sie w tedy gdy podnosze lub opuszczam podnosnik... podczas normalnekj jazdy nic sie nie pali... czy jest to powod do niepokoju????? czy moze jakis czujnik???
    • Przez michasko
      Po wymianie pompy przestał mi działać wom tzn wałek na chwilkę sie rusza a póżniej kontrolka zaczyna mrugać i tyle.. Dodam tylko że wszystko inne działa jak należy, układ odpowietrzony
    • Przez Rider
      Witam, czysto teoretyczne pytanie, czy jest możliwość zamontowania rewersu elektrohydraulicznego w MF3070. skrzynia 4x2. W katalogu od serii 6100 widać, że występowały ciągniki ze skrzynią 4x2 z rewersem mechanicznym jak w 3070 i elektrycznym
       



    • Przez dawid1983
      Witam potrzebuje informacje namiar gdzie można kupić oryginalny czujnik ciśnienia skrzyni w mf 3070 bo do tych zamienników nie mam przekonania jakos
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj