Polecane posty

Witam posiadam mccormick myć 135 z 2007 roku mam problem z pokrętłem od podnoszenia podnośnika mianowicie gdy wezmę pokrętło powyżej 7 nie mogę opuścić maszyny na ziemię przyciskiem za dźwignia zmiany biegów w dodatku mój pracownik zmienił wszystkie wartośći na komputerze ciągnik wyświetlał nie prawidłową prędkość oraz obroty silnika z góry dziękuję za pomoc 

15525713155641183490003.jpg

15525713580551359943131.jpg

Rafik    6

Mam Case Maxxum z takim samym EHR jak Ty. Te pokrętło nie służy tylko do ręcznego podnoszenia i opuszczania, ale ustalasz nim też dolną pozycję maszyny podczas opuszczania przyciskiem o którym piszesz. Górną pozycję ustalasz pokrętłem pod klapką. Prędkość to pewnie wina złego ustawienia rozmiaru kół w komputerze. Obroty silnika, nie pomogę bo u mnie sygnał idzie z alternatora i raczej wszystko pokazuje ok dopóki paski są naciągnięte i kabelki całe. Pozdrawiam

ptaszyna    142

Gdy pokrętło jest pow. 7 czyli na max. to jest w trybie blokady na co wskazuje ikonka kłódki, służy to do transportu by podnośnik  nie opadł przez przypadkowe naciśnięcie klawisza (czyli działa prawidłowo). Na marginesie to jest tam coś przestawione, bo to dolne większe kółko powinno mieć języczek przed przyciskiem a nie za. To dolne kółko służy do ustawiania opadania, czyli jak ustawisz np; na 2 lub 3 to wtedy regulując (podnoszenie/opuszczanie)kółkiem niżej nie opuścisz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sunday
      Witam.
      Mam case MX 135 i zastanawia mnie jaka jest różnica między olejem Akcela Nexplore a Akcela Hy-Tran Ultraction. Wiem że różnią się specyfikacją ten pierwszy ma MAT 3525 a ten drugi MAT 3540 i teraz tak który z nich jest do tego modelu(z tego co mi wiadomo to ten drugi jest zalecany). Czy ktoś znający się w temacie może mi to jakoś wytłumaczyć, a może nie ma większej różnicy który zaleję??
      A czy w przypadku gdyby doszło do zmieszania się tych dwóch olei to coś by się stało?
    • Przez sunday
      Witam
      Posiadam Case MX 135, ciągnik na miękkiej osi i jest taka sytuacja że jedno przednie koło nie stoi prosto tylko jest trochę przechylone i tu moje pytanie czy jest może możliwość jakoś to wyregulować czy może coś jest wybite???
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Czy to coś poważnego? 

• Przez McCormickXTX
      Witam. Mam problem ze swoim MC XTX 185 2008r
      . A jest on taki ze jak podnośnik mi podnośi do góry to pokazuje mi odrazu 110% jak opuszczam to raz odrazu na 0% a raz opuśći to jeszcze jest 110%. Podnośnik chodzi a tak na panelu świruje? W innych widziałem że świeci się kontrolka taki jak by radar nie wiem czy on pokazuje położenie wysokośći cz co Takie D))) przewrucone z takimi paseczkami u mnie to nie świeci. I tak nie wiem. Mamy go lepiej jak rok. Niby reszta chodzi wporzadku. Przerobił już z 900mtg. tylko szarpie troche jak przeżucam połuwki z 4-5. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam:)
    • Przez karol2306
      Witam
      Wymontowałem tłumik drgań i muszę go wymienić. Czy jest ktoś z forumowiczów kto to już wymieniał i podpowie na jaki wymienił?? Czy oryginał czy zamiennik? Znalazłem zamiennik niby firmy LUK ale spawy na zdjęciu są takie jakieś "słabe". Boje się że nie wytrzymają obciążenia u puszczą podczas pracy..

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.