stogi

MF 699 jak zwiększyć ciśnienie pompy tłoczkowej od podnośnika ?

Polecane posty

stogi    0

witam 

mam problem z mf 699 a dokładnie z podnośnikiem szarpie przy podnoszeniu i bardzo wolno podnosi nawet gdy dodaje gazu praktycznie nie ma wielkiej różnicy 

podobno da sie mu zwiększyć ciśnienie w układzie tylko jak?? próbował ktoś ?

przy podpięciu do przyczepy wywraca bez problemu 10t na małych obrotach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseton    10

Przyczepe ci wywróci bo od tego jest druga pompa. Najpierw to by pasowało sprawdzić jakie jest ciśnienie w obwodzie podnosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stogi    0

ciśnienie 170 na niskich obrotach mierzone przy siłowniku pomocniczym podnośnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenicjusz    5

Najpierw to sugeruję wymienić filtr pompy głównej - 3 śruby pod spodem ciągnika, filtr w zamienniku od 20 zł.  699 ma bardzo wydajna hydraulikę tylko musi mieć czysty olej - proszę wymienić - nie myć- fitr i spróbować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Filtr siatkowy, metalowy, zawsze można ocenić jego stan i wtedy podjąć decyzję o wymianie czy myciu - tylko co ma to wspólnego z kombajnem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez patrykb2736
      Mam pytanko czy zakładając pompe nsz 40 zwiększe trochę udźwig podnośnika? Podejrzewam że moja jest już popsuta bo opuszcza I podnosi minimalnie z maszyna I nie ma tego udźwigu co od nowości, mam problem żeby podnieść talerzowke z grano z siewnikiem meprozet, brakuje mi dosłownie te 300kg udźwigu żeby swobodnie podniósł. Jeśli ktoś już wymieniał na wydajniejsza prosze o wypowiedzi. Model belarusa to 952.4
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów , kupiłem Case CS 110 , ciągnik miał problemy przy odpaleniu na zimnym silniku poniżej temparatury na zewnątrz 0* , i był na moje oko mulowaty trochę ,  i od tego się zaczęło ... Wymontowalem pompę wtryskową i poszła do sprawdzenia , pompa ok wszystko elegancko , ale teraz problem z ustawieniem jej ponownie , ustawiałem wg. znaków i blokaz ciągnik za Chiny nie odpali dymi jak wściekły i nic , czyli nie to miejsce , cechy na pompie ok , blokada na kole zamachowym , i nic , nawet był na GMP ustawiony i pompa na cechy i nic, różne kombinacje były próbowane , i nic , czy ktoś z was ma skuteczny patent na zamontowanie i ustawienie pompy wtryskowej w silniku sisu ? 
    • Przez KWACOR
      Witam. Może ktoś z posiadaczy MF699 napisze mi do czego służy  1 gniazdo  po lewej stronie u góry,ponieważ przewód  od niego  idzie bezpośrednio do skrzyni  gdzie są pompy hydrauliczne .Druga sprawa  1 gniazdo po prawej stronie u góry służy do hamulców hydraulicznych przyczepy,jak to działa ?,czy hamując pedałami w ciągniku, siła hamowania przyczepy jest odpowiednio dozowana.Pozostałe gniazda są podłoczone do rozdzielacza ,którym można wykonywać inne czynności,tutaj sprawa jest jasna.

    • Przez Wojtas974
      Witam, wymieniałem ostatnio pompę wtryskowa.. założyłem po regeneracji i mam dziwne wrażenie że traktor nie osiąga pełnych obrotów. Strasznie wolno wchodzi na wyższe obroty. Jaka może być przyczyną? może to być to że pompa musisz się dopasować i rozchulac sama?
    • Przez KrowieBieszczady
      Witam 
      Mam problem z pompa hydrauliczna w ciągniku. Pompa jest w pełni sprawna, lecz jest spory przeciek na jednym z wałków przystawki. „Tradycyjni” pompiarze nie chcą podjąć się roboty gdyż wina leży w przystawce, a nie samej pompie.
      Posiada ktoś namiar na firmę/osobę, która podjęłaby się uszczelnienia/naprawy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj