Polecane posty

ceston    35

A nie jest to przypadkiem filtr od wspomagania? Mam co prawda mf 1014 ale to chyba podobne ciagniki. Ja mam jeden filtr z tylu obok wyjsc hydraulicznych jest pokrywka przykrecona na cztery srubki na klucz 13, a drugi filtr jest z prawej strony naprzeciw koła na cztery nakretki na klucz 17.

 

Edytowano przez ceston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

nie pamiętam dobrze ale to jest filtr od hydrauliki. popatrz po przewodach jak idą. U mnie jest przykręcony ten filtr u góry do pompy hydraulicznej. Do tego dochodzą dwa węże/rurki. Jeden z tylnego mostu a drugi łączy się z rozdzielaczem hydraulicznym. A  mówie na postawie landini 6550

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roporolnik    1

To jest filtr hydrauliki, jak będziesz wymieniał to kup wykonany z plecionki stalowej, a nie papierowy, bo na papierowym wywalało mi błąd przepływu

w razie co, pisz to dam ci numer katalogowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mc3    6

Witam, czy filtr hyd w landini 8880 można wykrecic /wymienić bez spuszczania oleju? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghibli_100    0

Nie od dołu są 3 śruby. Na trattore.com są katalogi warto zobaczyć . Filtr radzę zmierzyć są różne wymiary . Wyleci trochę oleju z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patrykxd
      Witam czy ktoś z was wie gdzie znajduję się filtr rozdzielacza podnośnika? Wiem tylko, że jest on bardzo mały.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania na sprzedaż wystawiono Landini Vision 105 sprowadzony z zagranicy  2007 rok, 6300 mth posiadający 99 koni mechanicznych. Ciągnik jest w ładnym stanie wizualnym i technicznym  turbina założona została nowa poza tym jak go zapale i zostawię rewers w pozycji neutralnej zaczyna jechać do przodu ale to chyba od zimnego oleju gdyż stoi na dworze( znajomemu w NH też tak robi i twierdzi że od zimna olej..) Za ciągnik żąda 65000 złotych. Niestety w mojej okolicy nie ma żadnego Landini a opinie na temat tych ciągników są podzielone. Moim zdaniem za tą cenę ciągnik jest interesującą propozycją. W związku z czym chciałbym zapytać o obiektywna opinie na temat tego ciągnika bądź marki Landini. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez adasko248
      Witam. Jak w temacie chodzi mi o sposób w jaki moge odblokować ten zawór gdysz nie byl uzywany on od nowosci i w tej chwili nie moge go ruszyć. Probowalem odrdzewiaczy i penetrujacych i nic. Moze macie jakis sposob lub narzedzie do wyciagniecia tego?
      Pozdrawiam.

    • Przez Grabos1981
      Witam. Co sądzicie o założeniu do Landini Legend 115 turbosprężarki?  Wiem że są tu inne korbowody i tłoki jak w modelach oryginalnie uturbionych ale myślę że silnik spokojnie wytrzyma parę koni więcej. Na początek starczyło by jakby było z 15Km więcej. Rozgłądałem się za czymś większym ale kolejny ciągnik na podwórku to chyba będzie już przesada. A za tego nikt mi się da tyle ile w niego doinwestowałem.
    • Przez tomekviki2
      Witam,mam pytanie czy ktoś z was posiada taki traktor ,prosiłbym o opinię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj