Polecane posty

Avenger    0

Witam.
Kupię sortownik do ziemniaków produkcji rosyjskiej z koszem przyjęciowym (jestem także zainteresowany zakupem osobno samego sortownika i kosza). Najlepiej żeby, maszyna była co najmniej w dobrym stanie, kompletna (gotowa do eksploatacji, bez konieczności wkładu finansowego) z tym, że nie liczy się wygląd farby i lakieru tylko stan części gumowych czyli rolek i taśm. Za "zdrową" maszynę jestem skłonny zapłacić dobrą i rozsądną cenę. Interesują mnie oferty z całej Polski ale także takie dotyczące pomocy w sprowadzeniu sortownika z zagranicy. Mile widziana pomoc w załatwieniu ewentualnego transportu.
Mój numer kontaktowy: 506 832 478 - jeśli nie odbieram to proszę o cierpliwość bo na pewno oddzwonię. Woj. wielkopolskie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Mam do sprzedania sortownik Koźmin jest u mnie w galerii. Jak nowy, przesortowal kilka ton sadzeniaka. cena 2600


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avenger    0

Obejrzałem, ładna maszyna niestety szukam sortownika z rolkami zamiast sit. Potrzebuję czegoś większego do szybkiego oddzielenia sadzeniaków od reszty.

Edytowano przez Avenger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarofj    0

Często na olx idzie spotkać. Sortownik około 8 tys. Kosz coś około 5tys. W dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avenger    0

Od kilku dni śledzę olx i inne strony z maszynami i fakt, te sortowniki są dostępne ale pojedyncze sztuki. Jest ich bardzo mało i zbytnio nie ma w czym wybierać a nie chciałbym kupować pierwszego lepszego.
Zdaję sobie sprawę, że to maszyny wiekowe, pracowały pewnie nie mało ale liczę, że uda mi się znaleźć "zdrowy" egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Przez Pawel93puma
      Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj.MAZOWIECKIEGO a konkretnie Ciechanów , Płońsk ok 10 ha do roboty,
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



    • Przez farmer1111
      Mam zamiar zasadzic ziemniaki czy w woj.lubelskim jakieś firmy  godne polecenia do kontraktacji
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj