Polecane posty

patrykb18    0

Witam muszę podłączyć wodę na dosyć dużą odległość w dodatku pod górkę i boję się że jedna motopompa może nie wystarczyć więc tu moje pytanie czy można podłączyć dwie motopompy szeregowo dodam tylko że nie jestem w stanie wykonać zbiornika pomiędzy nimi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieca24    5

Wszystko zależy od tego jaka to jest odległość, różnica wzniesień a przede wszystkim jakie będą zastosowane węże tłoczone i jaka to jest motopompa (parametry - ciśnienie nominalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arturwojtowicz
      Hej, czy motopompa o takich parametrach jak ta poniżej w linku jest w stanie popchnąć wodę wężem na odległość 180 metrów z czego pierwsze 80 m jest lekko pod górke +- 5 metrów a potem 100 m w poziomie, mam staw i chciałbym wykorzystać go do podlewania pola. Nie oczekuje wysokiego cisnienia na końcu tylko bylyby w miare leciało, a może wcale nie będzie ? Wysokość podnoszenia 32 m wystarczy ? Znalazłem tez motopompe firmy barracuda ale tu już 1 tys zł z tłoczeniem 6 bar ( 60 m wys podnoszenia ). Tak wiem nie oczekuje nic za te pieniadze, ale chce coś wiedzieć w temacie, dzieki za podpowiedzi  
      https://allegro.pl/oferta/pompa-spalinowa-do-wody-6-5km-1000l-min-motopompa-5825503714?fbclid=IwAR2sYruYy_p-AEY1Yaf9cNP3zTQlh60qdy8xjW-Oa84Kq5mgneurzcEk7gE
       
      https://allegro.pl/oferta/pompa-spalinowa-motopompa-wp20-cisnieniowa-7269941837?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare&fbclid=IwAR0uT26KXx1s0Ep85nu1hhjsGzFESTrDj87pgKuL-7TjTiZcWD9GeFd1Pmk
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj