dominikl95

Glifosat kiedy można stosować

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dominikl95    36
Witam mam kawałek rabarbaru jest to plantacja w zeszłym roku założona więc jeszcze nie widać aby kielkowal. Pytanie jest takie :Plantacja troszkę zarasta chwastami i chciałbym spryskać chwasty glifosafem ale jeszcze jest zimno i nie wiem czy mogę to stosować teraz czy mam jeszcze poczekać temperatura na dworze około 5 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

Jak jest zielono to możesz jechać on działa od zera tylko wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Potem dziwota, że glifosat wykryty został np. w piwie czy płatkach śniadaniowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolkodaw    1
22 minuty temu, AleksanderX napisał:

Ale on   jest nieszkodliwy dla ludzi bo inaczej bruksela by go wycofała ze sprzrdaży

A napijesz się wody z butelki po nim 5 razy wyplukanej czy będziesz się bał?

Edytowano przez wolkodaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

a w wodzie co p[ijeny to myslisz ze go nie ma i nikomu nie szkodzi nawet tym deputowanym w brukseli

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

Ale wy jesteście ułomni, zobaczcie jaki jest okres karencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MIERZANIN
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym tematem. Jak w tytule zastanawiam sie czy zmiana silnika w białoruśce jest mozliwa bez większych kombinacji. Dysponuje takim traktorem i byl pomysl by go sprzedac na złom ale jesli dalo by sie z niego jeszcze cos wykrzesać to przydał by sie do prac podwórkowych. Myslalem o silniku od Mtz lub jakimś perkinsie niewiem czy udał by sie taki przeszczep jesli ktoś ma jakies doswiadczenie w tym temacie bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję i zapraszam do dyskusji.
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      zacząłem przygodę z malinami a konkretnie z glen ample 10arów.
      ze względu iż nie wiem jakie opryski i do czego i kiedy stosować proszę o pomoc.
      Gdyz nie wiem od czego opryskac a widzę że inni pryskają.
      Chciałbym aby w tym temacie były tylko informacje o szkodnikach i sposobie ich zwalczania oraz o terminie wykonania oprysku,nazwa oprysku i dawkowanie (ile środka na ile l wody) .Proszę o napisanie od jakiego szkodnika pryskacie, nazwę środka, oraz termin,oraz temperature pryskania, dawkowanie,porę dnia i inne ważne informacje jakie przyjdą Wam do głowy.
      Serdecznie proszę o nie zaśmiecanie tego tematu gdyż myślę ze wiele ludzi z niego skorzysta.
      A wiadomo jak czytamy jakieś fora to chcemy żeby było w miarę krótko o na temat.
      Pozdrawiam.
       
       
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.


    • Przez kamil5421
      Witam. Kupiłem ostatnio ciągnik i w skrzyni mam zalany taki olej , ktoś wie co to za olej i ewentualnie co można dolać aby się nie zważyło . jakich parametrów .. z Góry dziękuje .

    • Przez 840719
      Witam,
      mam pytanie odnośnie zakupu ziemi i założenie siedliska. 
      Mam 34 lata, urodziłam się na wsi więc "klimat wiejski" nie jest mi obcy. 
      Po liceum przeniosłam się do większego miasta i zaczęłam studiowanie (kierunek nie związany z rolnictwem).
      Studia skończone, jest wykształcenie wyższe, jest praca, jednak nadal "coś ciągnie" poza miasto. 
       
      Przejrzałam działki rolne i w oko wpadła mi taka o wielkości 65 arów z możliwością podłączenia wody i prądu.
      Według ustawodawcy muszę być "rolnikiem" aby zakupić taką działkę. 
      Czy w takiej sytuacji wystarczy tylko abym posiadała ukończone studia podyplomowe o kierunku rolnictwa (???)
      a przy ewentualnym zakupie sprzedawca zgłosił to do ANRu??
       
      pozdrawiam i dziękuje za pomoc
      Monika
       
       
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj