Polecane posty

xx    1

Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.
      Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.
      Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.
      Proszę o opinie użytkowników tych siewników.
      pozdrawiam
    • Przez Cichows06
      Witam,
      Zamierzam wybudować chlewnie na 175 macior w cyklu otwartym. 25 macior w cyklu, czyli 300 warchlaków co 3 tygodnie. Genetyka duńska.
      Zastanawia mnie jak organizować sprzedaż warchlaków, jak znaleźć odbiorców. 
      Czy jest możliwość sprzedaży warchlaków po przez firmy paszowe, zakłady mięsne albo dostawców loszek?
      Czy partie po 300 sztuk są na tyle chodliwe ze nie będzie problemy ze zbytem.
      Prosze o wskazówki.
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł. Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)
       


    • Przez dudi834
      Witam mam taki dylemat znalazłem klimatyzacje od maasey serii 30xx kompletna podobno z gazem szczelna zdemontowana na szybko złączkach i zastanawiam się czy dałoby się zamontować na serie 300 ma ktoś w tej serii klimę jakieś zdjęcia mógłby wstawić podesłać i ogólnie jest sens zakładać zestaw ten jest bez termostatu jakiś najprostszy co myślicie?????
    • Przez buhaj63
      Witam proszę o kontakt osoby które posiadają taki zestaw z Gącza . Mam problem przy siewie grochu przy obrotach na wałku 540 nasiona nie wylatują widzę że "gość" z renówką ma taki zestaw proszę o kontakt
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj