luki4516

Sprzedam plug zagonowy 5 skibowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luki4516    1

Sprzedam plug zagonowy marki Lechia Puchaczow cena 2800 zl Stan bardzo dobry techniczny i wizualny.Kolo podporowe na lozyskach Wszystko sprawne. Pług warty swej ceny.Cena do negocjacji.

DSC_0059.JPG

DSC_0058.JPG

DSC_0056.JPG

DSC_0055.JPG

DSC_0051.JPG

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez machalp
      witam na sprzedaż posiadam nowy mały pług tradycyjnej produkcji od kowala który zajmuje się produkcją maszyn rolniczych pług zagonowy cały nowy 4x25 zapraszam do kontaktu o kupna dla małych gospodarstw i mało wymagających rolników 

• Przez ROBERTINHO
      Witam. Mam taką sprawe czy warto kupować kvernelanda 3-skibowego na zabezpieczeniu sprężynowym? Z tym pługiem ma współpracować zetor 5211.
      Gdyby był na resorze to nie zastanawiał bym sie i odrazu bym go kupił tylko mam obawy co do tych sprężyn czy np: podczas suszy nie bedzie to tych korpusów wyciągało na wierzch?
      Prosze panowie doradźcie mi.

A chodzi mi o coś takiego:  

• Przez mixxion_agro
      Witam.
      Kupię pług 3 obrotowy lub 4, 5 zagonowy. Najlepiej woj. Podlskie. Cena w granicach 5-7tys. L
    • Przez damiane36
      Kupię ładny sprawny plug lemken opal 90 
      3 skiby obrót 2 węże 
      Koło podporowe kroj talezowy przedpluszki
      Lemiesz 35cm mac
      Czekam na propozycje
      Małopolska 
      500 506 407
    • Przez lukano
      - Pług 2 skibowy rok produkcji 1988+ wałek
      - Cena: 800zł
      - Studzian powiat przeworski
      - 783 265 785
      - odbiór osobisty
      - Szerokość robocza pługa 1 metr wałka również 1 metr wałek składany do transportu.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj