Vroobel

Aparat udojowy delaval milkmaster

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vroobel    12

Witam! 

Chciałbym się dowiedzieć coś o aparatach delaval milkmaster, do tej pory mam duovac i po 18 latach użytkowania rozbieram je i wymieniam membrany w środku; myślałem może żeby dokupić aparat nowszego typu, ale nie wiem jak z częściami do nich i jaka jest awaryjność aparatów milkmaster? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez studentka91
      Witam, moja obecnosć na tym forum jest kierowana głównie projektem wymaganym na mojej uczelni. Niestety swojego gospodarstwa nie posiadam, chciałam więc prosić Was rolnicy o opinię nt. czochradła dla bydla firmy DeLaval. Używa ktos z Was? Jakie są wasze spostrzeżenia, uwagi co do dzialania tej maszyny, czy jestescie z niej zadowoleni? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź!
    • Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?
    • Przez bamber1993
      Witam,
      jako, ze wielu z Was zna się na fotografii lepiej ode mnie szukam porady.
      Mam zamiar kupić "coś" do robienia możliwie dobrych zdjęć i od czasu do czasu filmów. Szukam sprzętu w cenie do 1200-1500zl. Nie wiem co wybrać- aparat cyfrowy, lustrzankę czy może kamerę? Ważne aby zdjęcia na zewnątrz wychodziły dobrze.
       
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    • Przez nowy07
      Witam
      Mam takie pytanie czy ktoś posiada prase Welger RP 12 z przystawką na siatkę, bo potrzebował bym zdjęcia tej przystawki, bo chciałem taka dorobic do mojej prasy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj