panmino

Szerokość fotela w ciągniku

Polecane posty

panmino    26

Jakiej szerokości fotele są obecnie standardem w nowych ciągnikach? Mój oryginalny  fotel w Belarus na 45cm szerokości i będę go właśnie wymieniał. Nie zauważyłem, żeby jakoś mi przeszkadzało, że jest dość wąski ale czy im szerszy, tym lepszy? Wybralibyście 48, czy 52 cm?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Tak, ale to bez znaczenia. Grammer Maximo Comfort - 53 cm vs Gramner MSG95G/721 48 cm. Oba są szersze od mojego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Ważę 90kg przy wzroście 180 cm, nie zmieniam fotela , że się w nim nie mieszczę, tylko dlatego, że jest popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, panmino napisał:

czy im szerszy, tym lepszy? Wybralibyście 48, czy 52 cm?

szerokość to raczej najmniej istotna sprawa według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Radek21412
      Cześć. Niedawno kupiłem używany rozsiewacz Amazone ZA-M i do tego odzielnie używany komputer Amatron 3. Po podpięciu wszystkiego komputer pokazuje siew na 24 m a ja mam, ścieżki na 18 metrów. Chcę ustawić siewnik na sianie 18 metrów i tu pytanie jak to zrobić, bo instrukcja obslugi nic nie podaje a w opcjach komputera nigdzie nic takiego nie ma. Jedyną opcją wydaje mi się reset ustawień, ale trochę się tego obawiam. Zapisałem wszystkie dane jakie trzeba tj. parametry wagi, ustawienia zasów, liczbę impulsów, ale najpierw chciałbym zapytać się czy jest może jakiś inny sposób. Oprogramowanie dla siewnika pokazuje, że są 4 języki. Ale nigdzie nie ma opcji do ich zmiany i tu drugie pytanie. Czy reset ustawień móglby sprawić, że wyskoczą takie opcje jak wybór szerokości siania czy zmiana języka?
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez dasas12345
      Witam. Ostatnio pojawił się błąd w traktorze T15 i 17 odpowiedzialne za czujnik obecności operatora na siedzeniu. Moje pytanie brzmi czy da się go usunąć na dobre z fotela GRAMMER tak by nie wyskakiwały mi te błędy, czy raczej nie obejdzie się bez kupna nowego ????
    • Przez maly2000
      Witam!
      Na dołach przeciął mi się kabel od zasilania w prąd do fotela kierowcy. połączyłem kable, ale dalej nie ma zasilania, a problem w tym, że kable idą pod wykładzinę. Wie ktoś może dokąd biegną te kable, bo nie mogę ich zlokalizować? Czy może któryś bezpiecznik jest do fotela? 

    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj