News
jerzynew

Problem z podnośnikiem case 885XL 785 685 585 485

Polecane posty

jerzynew    0

Witam, mam problem z sterowaniem podnośnikiem w case z lat 1990

modele które miały ten sam typ sterowania to 885xl 785 685 585 485

podnośnik podnosi jednak nie działa regulacja wysokości, w ostatnim czasie nie chce opadać.

mam model z kabiną, próbowałem zdemontować mechanizm sterujący jednak bezskutecznie, (3 śruby i 2 przewody hydro) prawdopodobnie trzeba dobrać się do tego od góry, może ktoś się orientuje czy wystarczy w tym celu zdemontować fotel czy trzeba demontować kabinę tak jak podano w manualu pdf.

Co może być przyczyną braku regulacji podnośnika?

po odkręceniu 2 przewodów hydraulicznych od mechanizmu sterującego podnośnik nadal nie opada. (silnik nie odpalany)

jest to model w którym olej przekładniowy i hydrauliczny jest wspólny. filtr hydrauliczny wymieniony, olej kiepskiej jakości.

Z góry dziękuję za podpowiedzi i wskazówki.

case.jpg

jaco512    46

To co pokazałeś służy do regulacji prędkości działania podnośnika, rozdzielacz jest w "plecaku", odkręć siedzenie i pokrywę pod nim,

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mareski
      Witam jestem posiadaczem Johnego 5080gf mam problem z wałkiem wom . Włączam przyciskiem, załacza sie, pokazuje na wuswietlaczu z jaką prędkością sie kreci,  po dodaniu gazu staje. Podpiety pod opryskiwacz nie ma siły ukrecic pompy. Co moze by olej czysciutki, filtr na rurze zmieniony jeszcze nie zmieniony główy koło przedniego prawego koła. Jakis elektrozawór nie puszcze oleju ?? 
    • Przez Kocur94
      Witam. Posiadam ciągnik case 585 xl z 89r  i przymierzam się do montażu tura z firmy Metal-Technik i takie pytanie , gdzie podpiąć rozdzielacz czy pod tylnie wyjscia czy da się wpiąc jakoś w obieg ? 
    • Przez 1634U
      Problem pojawił się dziś, przednia amortyzowana oś opadła i przestała działać, spotkał się ktoś może z takim czymś co może być przyczyną?

• Przez brader888
      Mam problem w Kubocie M4072 mianowicie po zgaszeniu traktora i probie ponownego uruchomienia słychać tylko pykanie po prawej stronie kabiny koło dźwigni zmiany biegów tak jakby z przekaźników. Rewers i dźwignia zmiany biegów  w pozycji neutralnej, dźwignia parkingowa zaciągnięta i wyłączony wałek WOM. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie całe. Nie mam więcej pomysłów co morze być nie tak, może ktoś jeszcze coś podpowie? 
    • Przez olkosio
      Witam,
      mam problem w Massey Ferguson 6260 z 2002r, a mianowicie ciągnik mam momenty gdy nie chce przełączać grup biegów żółw/ zając (tak właściwie to nie chce przełączyć za zająca).  zdarza się to nie zawsze i najczęściej po dłuższej pracy (np. po orce nie chce wrzucić zająca). olej wymieniany i filtry. myślałem że to może mechaniczna przyczyna, ale czy wtedy nie było by tak że kontrolki się zmieniają, a ciągnik nadal zostaje na żółwiu? a może jakiś czujnik nie pozwala sterownikowi zmienić zakresu? czy jest jakiś czujnik, który wykrywałby neutralne położenie skrzyni?
      Doradcie coś bo robi się to uciążliwe. Z góry dzięki. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.