News
maciej2013

Siewnik amazone d7 przekladnia

Polecane posty

maciej2013    8
Witam proszę podanie jaki olej wlać do przekładni tego siewnika ? jest w niej cały czas oryginalny Ale jest już troszkę mało i nie wiem jaki dolać albo wymienić już wszystkie na nowy jakiś tylko jaki bo różnie piszą Za odpowiedzi bardzo dziękuję

Konrad_Duda    15

Wymienić cały

oryginalny: Wintershall Wintal UG22 WTL-HM 

zamiennik Hydrol HLP-D 22

Karol445    46

Tam nie ma żadnych wielkich obciążeń jak wlejesz zwykły hipol czy cos podobnego to też będzie dobrze (Pewnie by na przepalonce z silnika też chodziło)

Wiadomość z agroFakt.pl

tom1989    17

Nie wolno hipolu przekladniowego zalewać. Lotos atf jak coś.

Jurek321    29
1 godzinę temu, Karol445 napisał:

Tam nie ma żadnych wielkich obciążeń jak wlejesz zwykły hipol czy cos podobnego to też będzie dobrze (Pewnie by na przepalonce z silnika też chodziło)

Jak wlejesz coś takiego to się dowiesz ile kosztują łożyska do amazonki i będzie bolało.

pawelmf    63

A ja bym niedolewał bo siewnik przestanie siać. J a k niewierzy z to obejrzyj na YouTube filmik jockerfarm tam marek mówi o siewniki amazone. Filmik z siania nawozu pod rzepak 2019

skarbek15    0
Napisano (edytowany)
Dnia 5.03.2019 o 10:34, Konrad_Duda napisał:

Wymienić cały

oryginalny: Wintershall Wintal UG22 WTL-HM 

zamiennik Hydrol HLP-D 22

Ludzie głupot nie piszcie bo głowa boli jak się to czyta.  tom 1989 naprawiał u mnie już przekładnie to wie jaki się zalewa hehe :)  podam prawdziwe dane olei jakie stosował amazone i niech żaden przedstawiciel amazone niech się nie wypowiada w tym poście i niech się nie kompromitują i nie ośmieszają firmy amazone. Pierwsza tabela firmy Ringspan  druga tabela firmy Stieber i mogę się założyć że 80 % czytelników na tym forum nigdy nie słyszało o takich firmach łożysk. Jak nie macie żadnego  z tabel zalejcie jak pisze w pierwszej tabeli inni producenci  ATF czyli może być HIPOL ATF IID .ringspan.thumb.png.65a0bd0e356d379ab2361728e54e8f2f.png1870888871_Beztytuu.thumb.png.adc3a5fa9b5473ed645f0a9106a07485.png

Edytowano przez skarbek15

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez rolnikgospodarny95
      Panie i Panowie mam pytanie odnosnie siewnika poznaniaka 6 2.7m chodzi mi o skrzynkę przekładniową w której znajduje się olej powiedzcie mi ile musi być tego oleju w skrzyni dodam ze siewnik jest z oku 1995 i skąd zabrać miarkę lub gdzie kupić taką mam zaślepionę taką srubą plastikową jak to było orginalnie bez miarki i jaki olej tam można wlać
    • Przez Blusik
      Witam
      sprzedam siewnik konny na drewnianych kołach. Koła uszkodzone, siewnik stoi pod chmurką od roku ale działał do końca. Pewnie po wymianie kół będzie nadal działać .
      cena 300 zł do negocjacji 
      slaskie powiat raciborski 
      kontakt PW lub pod postem

pozdrawiam
    • Przez Paweł18
      Czy posiada ktoś tabelę wysiewu do tego siewnika?

• Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.