Wolf14

Kombajn Bolko Z-643. Który model wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wolf14    1
Witam serdecznie Forumowiczów. Jestem przed zakupem kombajnu ziemniaczanego. Wraz z Tatą zadecydowaliśmy, że będzie to Bolko. Problem tkwi w tym, że są dwa modele tego kombajnu - "stary" i "nowy". Tu rodzi się moje pytanie. Który model wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

stary kolego, na normalnym zbiorniku i wąskim kole jezdnym! te drugie są poronione a na nierównym polu nie pokopiesz za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolf14    1
zetorki12 napisał:

A najlepiej Anne . :ph34r:

A jeżeli Annę, to jaką? Rozglądałem się za nimi na ogłoszeniach i z tego co widzę, to również można spotkać Anny "stare" i "nowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Starą , z pneumatyką . Nowsze mają słabe piasty kół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolf14    1
zetorki12 napisał:

Starą , z pneumatyką . Nowsze mają słabe piasty kół .

A różnią się od siebie czymś więcej, czy tylko piastami i ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właściwie nie . Jedynie dyszel łamany i taśma wysypująca ma inne poprzeczki . Bywają też Anny z podestem zamiast zbiornika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolf14    1
zetorki12 napisał:

Właściwie nie . Jedynie dyszel łamany i taśma wysypująca ma inne poprzeczki . Bywają też Anny z podestem zamiast zbiornika .

Dzięki. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
    • Przez magdziarz
      Witam serdecznie. Koledzy chciałabym kupić kombajn. Doradzcie co będzie lepsze. Mam na oku jd 1450wts i cws oraz megę 204 i mediona 340. Jestem skłonny ku jd. Tylko różne opinie się o nim słyszy. Co myślicie, pozdrawiam. 
    • Przez rafalgggg
      Mam dylemat bo mam do wyboru dwa ciągniki zetora 7245 lub Renault 75-34. Chodzi mi głównie o spalanie dostępność części i ma służyć jako główny ciągnik
    • Przez mikolaj90
      Witam. Przymierzam się do zakupu siewnika 3m,  w grę wchodzi Amazone Cirrus 3003 lub Vaderstad spirit  R300s i nie wiem co wybrać może pomożecie jakie są zalety a jakie wady tych siewników,  Będę wdzięczny za wasze opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj