adrix26

Lokalizator, rejestrator GPS GT-750 + telefon komorkowy + navigator polowy

Polecane posty

adrix26    1

Witam, chcę coś przetestować a mianowicie ,,Lokalizator, rejestrator GPS GT-750,,  i chciałbym się połączyć z telefonem komórkowym a dokładnie z aplikacją ,,navigator polowy,, gdzie ustawiam szerokosc maszyny , punkt A i B, i pole na którym zamierzam działać. I teraz pytanie czy jak kupie taki lokalizator (koszt około 200zł) i sie połączę z telefonem to będę miał precyzje +- 0,5m? Bo bez lokalizatora przy dobrym zasiegu mam precyzje około 3,5m. Jak ktoś ma pomysły podobne lub w niedrogim rozwiązaniu to chętnie rozważę.53274741_302956380417767_5821377026363228160_n.thumb.png.21cb70e5200030e9f225f9f41298422c.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118

Niema szans żeby uzyskać taką dokładność domowymi sposobami, najtańsza opcja jest tutaj nawigacja GPS, taka co pokazuje jak jechać i działa na sygnale egnos kosztuje w granicach 4 500 zł, twój rejestrator nie będzie w stanie określić ci położenia do 0.5 m. Dużo jest właśnie takich bubli na allegro, ale w praktyce to kompletnie nie zdaje egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

+0,5m na pewno  a bliżej 3m ślepy zlokalizuje cię dokładniej słuchem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszSa
      Witam. Posiadam do sprzedania używany monitor green star w pełni sprawny. Cena jaka mnie interesuje to 10 tys pln. Dorzucę nadajnik Starfire iTc


    • Przez xXPioter99Xx
      Witam wszystkich. Ostatnio zagłębiłem się trochę w temat nawigacji GPS . Chciałbym nabyć najprostszy "zestaw" który bedzie sam kierował Ciągnikiem podczas:
      -Siewu zbóż i rzepaku
      -Uprawy przedsiewnej 
      -Rozsiewania nawozu i młócenia (o ile taki zestaw może być przenośny)  
      Czy to według was ma sens czy lepiej sobie darować?
      Jeśli ma to jakimi modelami się zainteresować? 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam  
    • Przez TopAgroPlus
      Temat postu odnosi się do nawigacji rolniczej. Zastanawiam się nad zakupem nawigacji rolniczej do prowadzenia równoległego gdyż podczas wykonywania siewu nawozu przed siewem nie ma scieżek agrotechnicznych jak i przy oprysku przed wschodowym co powoduje większy nakład nawozu/oprysku i niedokładność wykonywanych zabiegów.Czy ktoś by mógł wypowiedzieć się na ten temat czym się kierować przy wyborze takiej rzeczy.Potrzebuję coś w miarę dokładnego.Gospodarstwo liczy ok.90 ha oprsykiwacz to Unia Pilmet z elektryką Müllera a siewnik do nawozu to Unia Mx 850 wersja bez komputera.Ciągnik który z tymi maszynami współpracuje to Zetor 5340.Nawigacją która mi się spodobała jest Müller Track Guide II wygląda to ciekawie.Może ktoś miał lub ma do czynienia i się wypowie i opisze działanie jakie gniazda trzeba czy trzeba gniazdo ISOBUS i jak się obsługuję.Może ktoś będzie miał inne propozycje to chętnie wysłucham.Proszę o treściwe i tematyczne odpowiedzi.
    • Przez didku1
      Witam mam następujące pytanie posiadam New Holland T7.175 z komputerem IntelliView IV chciałbym tanim kosztem założyć GPS na dachu znajduje się oryginalne mocowanie z kablami pod antenę czy wystarczy założyć samą antenę i będzie już aktywny Gps? Jak tak to jaką i jakie to są koszty ? 
    • Przez ENDRIUROL
      Potrzebuje GPS do pomiaru pol.
      Czy pojawilo sie cos lepszego od tego garmina etrex 10? potrzebuje  dla siebie takie urzadzenie- zmierzyc dzialke, (fragment pola, wyznaczyc odpowiednia powierzchnie) oraz dobrze by bylo zeby pokazywal predkosc jazdy (do 15km/h wystarczy w zupelnosci) nic drogiego a wystarczajacego. prosze o podpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj