Piotrz98

Agrio Puma 3000/21 vs MGM 3000/21

Polecane posty

Piotrz98    1

Witam, stoję przed zakupem opryskiwacza 3000/21. Biorę pod uwagę teraz tylko dwa modele czeskie. Bardzo proszę wszystkich użytkowników tych maszyn o podaniu cech bądź wad tych maszyn bym miał łatwiejszy wybór. Maszyna z pełnym GPS na 9 sekcji. Puma Muller, MGM Teejet. Z góry dziękuję za porady i sugestie. 

Edytowano przez Piotrz98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

jak możesz to napisz pełną specyfikację i wycenę dwóch maszyn . może być priv jak tu nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

Specyfikacja:

- rozwadniacz boczny, wąż z filtrem, koła 13,6 r38 agrio, 12,4 r46 mgm, błotniki, zaczep górny, 9 sekcji GPS z anteną, dysze rsm z wężami, oświetlenie belki LED, wom szerokokątny.

ceny:

agrio 125 000 netto

mgm 120 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalT25    17

W pracy mamy MGMa 3000/18, maszyna godna polecenia, teraz będzie 7 sezon(ok.2500ha na sezon),pracuje bez większych/poważniejszych awarii, jedynie w zeszłym roku wymieniane łożyska i uszczelnienia w pompie.Teejet potrafi stracić sygnał GPS i wtedy trochę szaleje, ale to rzadko i przeważnie pod lasami. U nas pracuje na 550ha i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.


nowe cylindry---->500zł
nowa pompa---->300zł
ryk T-25----->bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

 

10 godzin temu, MichalT25 napisał:

W pracy mamy MGMa 3000/18, maszyna godna polecenia, teraz będzie 7 sezon(ok.2500ha na sezon),pracuje bez większych/poważniejszych awarii, jedynie w zeszłym roku wymieniane łożyska i uszczelnienia w pompie.Teejet potrafi stracić sygnał GPS i wtedy trochę szaleje, ale to rzadko i przeważnie pod lasami. U nas pracuje na 550ha i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

jaki sterownik i antenę masz dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalT25    17

GPS teejet matrix pro570, a antena RXA30, sterownik opryskiwacza muller elektronik spray control s, ale nie jestem pewien na 100%, jak ciągnik wróci z serwisu to sprawdzę i napiszę.


nowe cylindry---->500zł
nowa pompa---->300zł
ryk T-25----->bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazzer    0
Dnia 3.03.2019 o 09:41, Piotrz98 napisał:

Specyfikacja:

- rozwadniacz boczny, wąż z filtrem, koła 13,6 r38 agrio, 12,4 r46 mgm, błotniki, zaczep górny, 9 sekcji GPS z anteną, dysze rsm z wężami, oświetlenie belki LED, wom szerokokątny.

ceny:

agrio 125 000 netto

mgm 120 000 netto

Witam, dokonałeś zakupu? Jesli tak może już jakieś wskazówki spostrzeżenia?

U mnie też musze coś wybrać i też chodziły mi po głowie czeskie maszyny.

Na jakim komputerze te ceny? Muller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Helowiec
      Witam!
      Co powiecie o tym ciągniku, jak się sprawuje?
      Mam zamiar kupić go ze skrzynią 19x6 eko.
      Pozdrawiam!
    • Przez mirek0829
      Witam
      Jestem posiadaczem Case Puma 130 i dzisiaj podczas uruchomienia wałka wom wyświetlił się kod błędu 5027, ktoś wie co to może być?
    • Przez bartufo
      Witam zamierzam kupić opryskiwacz MGM 4 tyś litrów 27 m lance cena jest atrakcyjna w stosunku do
      Lemkena ,RAucha, Napy czy naszego Pilmetaw tym samym wyposazenu.
      http://www.mgm.cz/pl...acz-MGM-A-4000/
      Proszę o opinie użytkowników opryskiwaczy tej firmy
    • Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

      Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

      Case IH:

      Maxxum


      Puma



      oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

      New Holland:

      T6


      T7



      Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.


      Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

      Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez mmka00
      Witam. Od pewnego czasu w moim case mx 135 zniknęły półbiegi tzn na każdym biegu 1 półbieg jest dobrze 2 półbieg tez jest dobrze natomiast 3 półbieg jest taki sam jak poprzedni a 4 półbieg to znowu pierwszy... Ma ktoś jakiś pomysł jaka może być tego przyczyna?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj