_patataj_

Wóz asenizacyjny veenhuis 5000l zawór odcinający

Polecane posty

_patataj_    0

WItam, mam pytanie gdzie zamontowany jest zawór odcinający w wozie asenizacyjnym veenhuis o pojemności 5000 litrów? Pozdrawiam

Edytowano przez _patataj_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TelefonyRadom
      Sprzedam beczke asenizacyjną pojemność 3800 l stan bardzo dobry własnej konstrukcji ale bardzo bardzo solidna cena 7,5 Telefon 518912851





    • Przez TelefonyRadom
      Sprzedam beczke asenizacyjną o poj 3800 litrów. Zbudowana samodzielnie od podstaw soidna i wytrzymala polska pompa szerokie kola . Rozstaw kół po zewnątrz 184 cm wysokość maksymalna 210 cena podlega negocjacji możliwośc doslania zdjęć na zyczenie klienta i nagrania filmiku z pracy beczki . Do beczki wąż i rozlewacz Zapraszam do obejrzenia Więcej pod nr telefonu 518912851

       



    • Przez Czosneek
      Witam mam do was pytanie z góry przepraszam jak zły dział
      Mianowicie chodzi o to że w wozie mam z tyłu dwa światła pochodzące z c330 lecz nie ma do nich kabli.. i mam pytanie czy mogę zastosować ten przewód http://allegro.pl/przewod-elektryczny-przyczepy-wpk-7m-x-7-zyl-lubl-i6758990252.html#imglayer i jak to podpiąć do tych dwóch świateł żeby to wszystko dobrze działalo? dziękuje i pozdrawiam
    • Przez LipaK97
      Witam. Piszę do was z prośbą, w najbliższym czasie planujemy zakup nowego beczkowozu z osią pojedynczą do 5000 L, jakie firmy + modele byście polecili z podanych poniżej, bądź może i nawet inne. Ogółem beczkowóz miałby pracować z MF 5611. Nasz wybór oscyluje pomiędzy : 
      - Joskin MODULO2 5000 ME (cenowo podobno w granicach 33 tyś. netto, chodź nie jest to 100% informacja)
      - Meprozet Kościan PN - 50 (cenowo ok. 22800 tyś. netto) 
      - POMOT 5000L (dokładnej ceny jeszcze nie znamy)  
      Bardzo proszę o fachowe doradztwo w wyborze z uzasadnieniem jeżeli to możliwe. Chcę dodać, że niestety nie znam się na beczkowozach, dlatego też pytam właśnie Was o opinie. 
    • Przez bartik534
      Witam wszystkich serdecznie. Tak jak w temacie chciałbym poznać opinię użytkowników na temat wozów paszowych. Mianowicie interesuje mnie 14 m3 Wóz paszowy i tu mam problem bo nie wiem czy wziąść z jednym czy dwoma ślimakami.. Marks wozu jako taka dla mnie nie ma znaczenia choć dla ciekawskich mogę zdradzić że mam ofertę na maszynę kuhn w cenie 105 tys netto za 2 ślimakowy. Jednak nie do końca wiem czy to dobre rozwiązanie brać 14m3 w w tej konfiguracji. Bardzo prosiłbym o uzasadnione wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj