Polecane posty

mrursus360    32

Czy ktoś użytkuje prasę john deere 592(lub pochodny model 570/2,580/2 590) podpiętą na górny zaczep w ursusie ciężkiej serii (385,914,1224 itp.?

Edytowano przez mrursus360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus360    32

Masz może zdjęcia jak to wygląda,bo ja nie mogę jej podpiąć na górny zaczep, ponieważ wałek owadza o górny zaczep. Jakie masz koła w ciągniku 34" czy 38"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

koła 34 takie foto tylko

20190228_224704.jpg

Edytowano przez weksel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

a na piastach idzie coś wyregulować ? w pochodnych Ursus 385 przydałby się jeszcze jeden dwa otwory na grzebieniu mocowania zaczepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

a jeśli by zaczep obrócić aby był w poziomie bardziej tu widać jest ze skosem znajomy ma taki sam w 590 i też kombinował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus360    32

Jeszcze będzie próba odwrócenia tej końcówki. Niestety brakuje jeszcze jednego lub dwóch otworów do mocowania zaczepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

chyba musisz cały zaczep w google wpisz sobie i popatrz grafikę widzę różne kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

w wyszukiwarce model prasy  john deere 592 i troszeczkę niżej masz, wszystko,grafika i tam masz do cholery zdjęć popatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam. Mam pytanie jakimi prasami robicie kiszonke ze zyta w baloty jakie macie w tym doświadczenia? ja mam prase rolke rivierre 121 pasowke i nie idzie robota w zycie udało mi się tylko jednego balota zrobić ponieważ material owija się na walek nie wiem czemu się tak dzieje co wy myślicie?
    • Przez Tomasz10112000
      Witam, chcę kupić prasę belującą do słomy, na siatkę.
      Porównajcie mi prasy firmy Vicon (pasową), Famarol (łańcuchową, łańcuchowo-walcową, walcową) lub inne wasze propozycje. Głównie chcę się dowiedzieć jak najwięcej informacji na temat tych dwóch pras.
       
    • Gość
      Przez Gość
      Prasowanie w moim wydaniu.
      video0003.3gp
    • Przez KamilMaj
      Tak na szybko chciał bym spytać jaka cena za prasowanie siana C330 i Claas Markant 50 od godziny czy od kostki?
    • Przez chwiolas
      Witam. Zastanawia mnie czy macie również problem z prasowaniem Forterrami. Chodzi o przypadek gdy są duże lusy słomy albo ściernisko jest wysoko. Mam forterre 110 hsx i forterre 135 i obie mają tak zaniżone mocowanie zaczepów że słoma normalnie się podwija i zapycha pod ciągnikiem. Chyba nie ma możliwości przesunięcia tego mocowania do góry? Jak sobie z tym radzicie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj