Kris946

Ursus 3512- Brak regulacji pozycyjnej podnośnika

Polecane posty

Kris946    0
jaka może być usterka hydrauliki że podnośnik ramion albo je podniesie na maxa albo opuści na sam dol? nie mogę nim regulować swobodnie wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam2812    15

Odkręć rozdzielacz hydrauliki wsadź do środka drut szukaj krawędzi na ściance wewnętrznej rurki znajdującej się w środku, następnie zmieniaj pozycję podnośnika góra dół jeżeli jest tam płynne przejście to zostaje tylko wykrzywiana blaszka od  wajch podnośnika znajdującą się w środku ewentualnie uszkodzona pompa. Przy odkręcaniu rozdzielacza ramiona muszą być w pozycji opuszczonej bo cały olej z siłownika wyleci ci zaraz po odkręceniu. Ale tak czy siak na 99% czeka cię zdjęcie plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ferdek3085
      witam, podczas orki podnosnik przestal podnosic. Na panelu podczas pracy zaczely migac kontrolki gora-dol podczas podnoszenia pluga i pali sie kontrolka stop. Z panelu w kabinie nie opuszcza ani nie podnosi, na blotnikach rowniez. Dzialaja jedynie te mechaniczne przyciski znajdujace sie kolo silownika z prawej strony, wciskajac je bez problemu podnosi i opuszcza.. co sie dzieje ?
    • Przez Kondzio342
      Witam wszystkich jestem nowym na forum i mam kilka pytań. Zakupiłem niedawno massey fergusson 4255. Mam problem z podnośnikiem mam agregat uprawowo siewny z wałem paker spaw metu i nie podnosi nawet samego agregatu. Agregat waży 1100kg pompa przy siłowniku wspomagającym została zmierzona i daje zaledwie 60bar. Ile powinna dawać pompa w tych modelach? I drugie pytanie jakie pługi obrotowe do tego ciągnika???
    • Przez Kondzio342
      Panowie jak zrobic zeby podnosnik jak i hydraulika chodzila razem w 3512. Bo gdzies kiedys widzialem ze mozna przerobic inny rozdzielacz boczny węże i da sie to ogarnac. Czy ktos takiego cos robił???
    • Przez 3039023
      Witam 
      Posiadam od nie dawna Case 956 z 85r  i mam problem z podnosnikiem.
      Podnosi ramiona ale nie opuszcza , chyba że przez cały dzien.filtry hydrauliki nowe , olej nowy . Pokrętłem na blotniku kręciłem nic to nie daje chyba że zakręcę maksymalnie w lewo to wtedy nie podnosi wgl. Drożność przewodów sprawdzałem . 
      Ramiona podniesione do góry olej wypuściłem ze zbiornika i podnosnika, nic to nie dało nie opuścił ramion.
       
      Może ktoś miał podobny problem 
      Prosze o pomoc, z góry dziękuję.
      Pozdrawiam 
      Ps.wrazie potrzeby wstawię zdjęcie.
    • Przez KPawlak
      Witam, Czy zna ktoś rozmiar śrub mocujących przednie błotniki w ursusie 3512 / mf 255? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj