Kris946

Ursus 3512- Brak regulacji pozycyjnej podnośnika

Polecane posty

Kris946    0
jaka może być usterka hydrauliki że podnośnik ramion albo je podniesie na maxa albo opuści na sam dol? nie mogę nim regulować swobodnie wysokości

adam2812    4

Odkręć rozdzielacz hydrauliki wsadź do środka drut szukaj krawędzi na ściance wewnętrznej rurki znajdującej się w środku, następnie zmieniaj pozycję podnośnika góra dół jeżeli jest tam płynne przejście to zostaje tylko wykrzywiana blaszka od  wajch podnośnika znajdującą się w środku ewentualnie uszkodzona pompa. Przy odkręcaniu rozdzielacza ramiona muszą być w pozycji opuszczonej bo cały olej z siłownika wyleci ci zaraz po odkręceniu. Ale tak czy siak na 99% czeka cię zdjęcie plecaka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzesio07
      Witam 
      Musiałem przełożyć podnośnik w C360 gdyż pękła obudowa i został mi taki element jak na foto. Nie mam pojęcia gdzie on był. Może ktoś kojarzy gdzie to powinno być?  
      Z góry dziękuję za pomoc 

• Przez janekpro
      Witam wszystkich jestem tu nowy, to mój pierwszy post jbc. 
      Mam ursusa 3512 i jak w temacie nie mam prądu tzn. nie ma ładowania, grzania na świecach, kierunków, wskaźnika paliwa a tak to wszystkie światła są i klakson też działa. Zepsuło się podczas montowania wiatraka 12v 1.2A no i zamontowałem, pokręcił się chwile i nagle przestał działać a za tym własnie poszły te rzeczy co wyżej wymieniłem. Zerknąłem do bezpieczników i niby wszystkie są dobra a nie działa. Proszę o waszą pomoc i sensowne odpowiedzi. Albo jak by ktoś miał opis bezpieczników to też bym prosił. 
    • Przez International1455
      Witam Od pewnego czasu Mam problem z podnośnikiem i wspomaganiem w moim ciągniku Massey Ferguson 30 70 ciągnik podnosi bardzo powoli a czasem wcale wspomaganie w ogóle nie działa Nie wiem co to może być niedawno wymieniałem pompe  Pompa jest w dobrej kondycji ponieważ była mierzona manometrem nie wiem gdzie szukać problemów proszę o pomoc
    • Przez matiUrsus4512
      Witam koledzy posiadam Ursusa 4512 gdy wracałem do domu po orce  pług mi opadał na niskich obrotach, musiałem pilować na wysokich obrotach by jakoś dojechać. Po wymianie rozdzielacze i zaworu podnośnik podnosi ale jak da się wysokie obroty nawet pod obciążeniem ramiona się unoszą i wyciąga pług z ziemi . Co to może oznaczać co wymienić bo ja nie mam już głowy do tego traktor.
    • Przez baska524
      Koledzy mam ogromny dylemat a zarazem problem z moim aresem 610 a jest to nowy zakup i pierwszy traktor z ehr więc prosze o zrozumienie.
      Problem pierwszy nie dziala mi wogole kontrolka w liczniku od filtra szkrzyni biegów.nawet przy ddpalaniu nie zapala sie.
      Problem drógi dlaczego nie diała dociazanie podnosnikiem mam na mysli to ze gdy ustawie opuszcze pług na 20 procent bądz na 10 i pług wyjdzie z ziemi to naciskając przycisk od opuszczania pompa nie wpycha go do ziemi.A maiałem okazje jezdzic z gruberem innym aresem i tam to działało.
      Itrzeci problem gdy podnosnik jest opuszczony załuzmy na 2 procent i chce go zwiekszyc o 1 lub 2 procent to po nacisnięciu strzałki do gury odrazu na wyswietlaczu pojawia sie 35 procent.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj