Zaloguj się, aby obserwować  
deyu

Zetor 7745

Polecane posty

deyu    0

Witam pisze na prozbe wuja chce kupic ciagnik na 25h jako ciagnik glowny chce przeznaczyc na nieg 33 tys zł w gre wchodza cztery ciagniki Zetor 7745,Mf 698.MTZ 82,Renault 103.14 co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

Ja bym osobiście proponował Ci zetorka. Jest to dobry traktor i powinien sobie na takim aerale dać radę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Ja też obstawiałbym z 7745 To dobre i solidne ciągniki, z częściami też na pewno problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

Wszystko ładnie pięknie tylko czy za 33tys znajdzie 7745 w przyzwoitym stanie ??


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

I tu może być problem . Na takiego zetora w dobrym stanie musiałbyś co najmniej wydać z 38-40tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli zalezy ci na "ekonomicznym" użytkowaniu ciągnika weź mtz 82 (NIE PRONAR Z NOWEJ SERI)jak to ruska konstrukcja nie do zdarcia a jesli chodzi o spalanie to spokojnie o 1/3 spali mniej od zetora

[ sprawdzone w realiach na mtz z 95 roku i nowej proximie 8441 ]do mtz znajdziesz części zamienne dosłownie wszędzie

 

jeśli chodzi o transport to mtz jak się rozbuja na dobrych oponach to leci "PRAWIE" 50 km/h a zetora bardzo rzadko można spotkać ze skrzynia 40

 

za 33 tys znajdziesz fajny sprzęt z lat 1994- 1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Jestem za zetorem. Są to bardzo dobre ciagniki w sam raz na tyle ha :rolleyes:


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deyu    0

Ogladałem dzisiaj jednego MTZ i mam pytanie czy pod obciarzeniem nie idzie wlonczyc biegu dopiero gdy ciagnik zwolni prawie ze sie zatrzymie to idzie zmienic nastepny bieg testowalem go z pełnom przyczepom ziemi około 8 ton nigdy niemialem doczynienia z MTZ sprzedajacy mowi ze one tak maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

sam szukam teraz ciagnika i w pewnym momecie miałem chrapke na zetora 7245/7745 ale ich cena odstrasza, dlatego szukam cos takiego jak international 745xl/ 784, JD 2450/2650, badz jakiegos MF typu 690 i tobie tez radze szukac cos w tych zachodnich markach poniewaz cena jest wprost proporcjonalna do mocy, komfortu i roku produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi83    0

Bierz MTZ 82 za 30 tys kupisz w bardzo dobrtm stanie czesci dostepne wszedzie a z tymi MF to róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Ogladałem dzisiaj jednego MTZ i mam pytanie czy pod obciarzeniem nie idzie wlonczyc biegu dopiero gdy ciagnik zwolni prawie ze sie zatrzymie to idzie zmienic nastepny bieg testowalem go z pełnom przyczepom ziemi około 8 ton nigdy niemialem doczynienia z MTZ sprzedajacy mowi ze one tak maja ?

to coś ze skrzynią nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi83    0

No i kupił jednak Zetora 7745 T za 35 tys i naprawde ładny ztwierdzil ze niechce zachodnich ciagnikow i przeplacac za czesci no morze i ma racje bo ja do MF 590 za pompe podnosnika dałem 2800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

To pogratulować tylko zostało i życzyć bezawaryjności. No i oczywiście czekamy teraz na fotki Zetora ;)


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj