Polecane posty

Tomasz531    25

Witam, mam do sprzedania cyklop czeski UNHZ 500, stan dobry, używany w malym gospodarstwie. Minusem jest cieknący olej z tłoka jednej podpory, trzeba wymienic uszczelniacze. Posiada łyżke do materiałów sypkich. Cena około 4 tys. Cyklop mało używany gdyż posiadam tura. Lub najchętniej zamienie za przyczepe wywrotke, może byc do remontu bez dokumentow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam15203    18

nie ma czegos takiego jak czeski cyklop 😀 jest czeski ladowacz unhz i tylle to nie jest cylkop i kolo nawet go nie przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586

Dla wielu ludzi każdy ładowacz chwytakowy to cyklop , czołowy to tur , każdy czerwony kombajn to bizon a zielony to claas😂😁


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz531    25

Fakt, troche uogólniłem jeśli chodzi o nazwę. Tylko nie spodziewalem się odrazu krytyki z tego powodu. 

Edytowano przez Tomasz531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez mateuszs1993
      Witam,
       
      Poszukuję coś godnego uwagi interesuje mnie c360 3p najlepiej od rolnika lub jakaś alternatywa tego ciągnika.
      Mile widziany tur potrzebuję do gospodarstwa jako średni ciągnik głównie do kosiarki rotacyjnej.
       
      Jestem z województwa łódzkiego na pograniczu ze świętokrzyskim.
      Może ktoś ma coś zdrowego na sprzedanie? 
       
      Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
       
    • Przez Piotr190497
      Witam który z tych ciągników lepiej wybrać Fendt 412 vario z początkowych lat produkcji do 2006 roku(mam zamiar kupić do 160 tyś bez tura) lub Fendt Favorit 512. Wiadomo vario będzie droższy w zakupie i utrzymaniu.Ciągnik by pracował na ok 80 ha jako główny lecz mam ziemie lekkie wiec i 412 vario też by se radził u mnie w pracach polowych. Który z nich był lepszy do ładowacza czołowego głównie chodzi o skrzynie vario jak się spisuje w ładowaczu czołowym. Ogólne wady i zalety tych dwóch serii 400 i 500. Ponieważ mam już fendt 309 lsa i chciałem kupić coś nowszego  i większego.
    • Przez michal04089
      Witam,
      Potrzebujesz nietypowej maszyny lub urządzenia którego nie ma na rynku? Masz wyobrażenie ale nie jestes w stanie go kupić bo zwyczajnie nigdzie nie jest to dostępne? Dobrze trafiłeś, ten post jest własnie o tym. Jestem Konstruktorem mechanikiem, chętnie podejmę się zaprojektowania, skorygowania a także wyprodukowania maszyny czy urządzenia specjalnie dla Ciebie. Nie ważne czy to będzie niestandardowy agregat uprawowy czy tez przenośnik taśmowy a możne ślimakowy. Ja zaprojektuje a Ty to zatwierdzisz. Zapraszam do współpracy
       




    • Przez adamek1942
      Witam czy jest możliwość wywalenia tej obrotnicy i połączenie tych wszystkich przewodów węzami ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj