Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
7534    1

Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l

Pozdrawiam

Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7534    1
9 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Z włókna 300 l nie używany  i chyba nie daleko

chyba wyraźnie napisałem zakres jaki mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Jakiś czas temu krukowiak wystawiał na olx, zadzwoń do nich, a napewno się coś znajdzie, ewentualnie innych tańszych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolkam72
      Sprzedam części do pompy opryskiwacza p90 Biardzki Zbuczyn. Części w dobrym stanie. Jeśli coś potrzebujesz pisz. Możliwość wysyłki 


    • Przez Burkson
      Cześć!  Interesuje mnie zakup opryskiwacza ale nie wiem który wybrać
       Na początku byłem zainteresowany Woprol'em Protonem 2000l 15m hydraulicznie rozkładane(ćwiartkowanie) pompa UDOR 170 l/min komputer bravo 300s, dyszel skrętny, własna hydraulika i amortyzowana hydraulicznie belka. Kolega mi polecił też Burego Pelikana 2000l 15m pompa AR 185 182l/min Komputer Muller podobne wyposażenie rozwadniacz boczny i tam standardowe rzeczy (dysze do płukania beczki, zbiornik do mycia rąk i ledy na belce, oświetlenie drogowe, głowice  wielorozpylaczowe (3-poz.) ) I też wchodzi w grę Maschio Gaspardo Compo 20 C Start 15 i tu by był komputer Bravo 400s bez anteny GPS, 5 sekcji tak jak w każdym z tam tych opryskiwaczy wyposażenie, pompa Comet BP 235 222l/min 
      Wszystkie maszyny mają prawie takie samo wyposażenie nie patrząc na pompy i komputery.
      I co wybrać ? Czy ktoś ma z Was ten któryś opryskiwacz mógł by powiedzieć jego wady/zalety ? Jak wygląda stabilizacja belki ? (tu mają mieć wszystkie hydrauliczne)
      Też się zastanawiam żeby wziąć te 7 sekcji bo też mam małe i duże pola.
      Rozpylacze też jakie polecacie bo w zestawie jest 1 szt a resztę trzeba Sb dobrać mam zamiar zacząć RSM lać to też dysza jakaś dobra potrzebna.
      W razie dokładniejszych informacji ceny czy jakie jest jeszcze wyposażenie mogę podesłać zdj ofert co mam na priv.
      Dziękuję i Pozdrawiam  
    • Przez Siwecki97
      https://m.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-3800-l-18-m-CID757-IDA7Hob.html 
      Więcej informacji na forum bądź pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu. 
    • Przez Majkelo
      Kupie  siewnik TALEZOWY AMAZONE d8-30 lub d9-30, w rozsądnej cenie
      Może ktoś ma lub ktoś coś wie....
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z wskaźnikiem paliwa nie jest wcale wiarygodny, wachania są na 1/4 zbiornika a czasem więcej, dodatkowo nie wiem czy ten ciągnik tyle pali czy może wina wskaźnika, ponieważ gdy wlałem 40l paliwa, po uprawie gruberem i siewie 2ha wskazówka zegara od paliwa jest w takim stanie jak poprzednio. Czy to brak masy w wskaźniku czy może coś innego, a może ktoś wie czy można tam sprawdzać paliwo "na kija" jak w c360??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj