kris148a

Kurs RL3 Przasnysz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żniwa 2023
kris148a    89
Witam, czy ktoś z wasz robił przez internet kurs RL3 wcześniej R3 a potem zdawał egzaminy też w Przasnyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21damiano21    10

Właśnie kończę kurs internetowy na stronie Centrum Doskonalenia Zawodowego, Oborniki Śląskie A co do egzaminu to nie wiem gdzie będę zdawał ale powiedzieli mi że będzie moje miejsce zamieszkania wzięte pod uwagę a jestem z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

21damiano21 nie wiem jakie u ciebie ale mi powiedziano że nie mam innej możliwości tylko na egzamin muszę przyjechać Di Przasnysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja robiłem R.03 przez Internet. 

Na egzamin musiałem przyjechać. Ja miałem zima 2016 roku. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21damiano21    10

Tak mi powiedziała a jak będzie to się okaże 😏 Miesiąc przed egzaminem będę wiedział gdzie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zawsze zdajesz na terenie szkoły w której robiłeś. Chyba, że sam sobie załatwisz u siebie w jakiejś szkole. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21damiano21    10
kris148a napisał:

21damiano21 nie wiem jakie u ciebie ale mi powiedziano że nie mam innej możliwości tylko na egzamin muszę przyjechać Di Przasnysza. Uzupełniłeś już dziennik praktyk zawodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Powiedźcie mi, jak robiąc kurs kwalifikacyjny internetowy, zrobiliście część praktyczną? Bo jeśli na egzaminie trafią się zadania na ciągniku...tego przez internet nauczyć się nie da.

Edytowano przez marojanowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    896
Dnia 24.02.2019 o 18:32, sumek666 napisał:

Ja robiłem R.03 przez Internet. 

Na egzamin musiałem przyjechać. Ja miałem zima 2016 roku. 

W jakie dni miałeś zajęcia i ile godzin na dzień przypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 27.06.2019 o 16:15, marojanowski napisał:

Cześć

Powiedźcie mi, jak robiąc kurs kwalifikacyjny internetowy, zrobiliście część praktyczną? Bo jeśli na egzaminie trafią się zadania na ciągniku...tego przez internet nauczyć się nie da.

Nie licz na to, że szkoła Cię nauczy jeździć ciągnikiem, albo, że na praktykach się nauczysz. 

 

11 godzin temu, krzysiek277 napisał:

W jakie dni miałeś zajęcia i ile godzin na dzień przypada?

Nie pamiętam. Wieczorami były wykłady przez internet, ale nie kojarzę żebym na jakimkolwiek był. 

Chyba mieliśmy linka i kto kiedy mial czas to mógł sobie je odtworzyć po czasie 

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    896

Czyli tam nie jest wymagana obecność chodzi głównie o kase i zdanie kursu ?

Ja akurat do Przasnysz mam 400km ale jeśli trzeba jechać tylko tam na egzamin to żaden problem bo to tylko dwa razy 

Pamiętasz ile czasu trwał kurs więcej niż rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie pamiętam, ale chyba 1 semestr taki dłuższy. 

Ja byłem 2x. Znaczy na egzamin tylko bo chyba 5 czy 6 dni różnicy mialem.

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojt3k    1

Witam, dostałem dotacje na młodego rolnika i muszę uzupełnić wykształcenie, czasu mam jeszcze 2 i pół roku i mam pytanie. Zapisałem się do Przasnysza na kurs rol04 dawniej rl.03. Czy ten kurs w zupełności wystarczy ? Wolę dmuchać na zimne i być pewnym niż później sie nie miło zdziwić że ten kurs robiłem niepotrzebnie i agencja będzie wymagała innych papierów. 

Edytowano przez Wojt3k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maria88
      Chciałam zapytać co sądzicie o firmie WWS-Polska?
      Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi. Może jakiś kurs inseminacyjny i własny kontener...
      Ale ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat tej firmy?
    • Przez loczek0660
      Witam!
       
      Mam takie pytanie zwłaszcza do osób którzy ukończyli kurs rolniczy. Jak wygląda i przebiega taki egzamin? Czy pytania są podobne jak te na egzaminie technika rolnika i jak wygląda egzamin praktyczny? Bo ja właśnie uczęszczam na taki kurs.
    • Przez kondziu123
      Witam poszukuję jakiegoś kursu z elektroniki w maszynach rolniczych jak na razie nic takiego nie znalazłem , i tak się zastanawiam czy takie kursy w ogóle są ? pozdrawiam
    • Przez michalll2532
      Witam!Zwracam sie do osob z woj.podlaskiego okolice Bielsk Podlaski ,Siemiatycze.Moze ktos z was brał udzial w kursie na rolnika dla osob starszych w ZSCKR w Rudce.Jak wyglada ten kurs?W jakich godz odbywaja sie mniej wiecej te zajecia?Przypadkowo znalazlem ogloszenie w gazecie i mam zamiar sie zapisac, moze ktos jeszcz ktos z okolic sie tam wybiera?Prosze o jakies info!!
    • Przez adamos33
      Witam:) Chce sie zapytac o to czy wie ktos gdzie mozna zrobic kurs na kombajn lub sieczarnie samojezdznia:) ale we Wrocławiu:) pilne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj