Skocz do zawartości
Duplo

claas axos 340 czy john deere 5100r czy zetor forterra 10641

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Duplo    0

Szukam ciągnika o mocy 100km na gospodarstwo 30ha. Będzie to ciągnik główny. Do pomocy bądzie ursus 3512 mf 255 ursus c-360.

Lopez    0

moj wujek ma zetorka 10641 i jest to glowny ciagnik ma ok 80ha do pomocy ma ursusa c360 i zetorek dobrze sobie radzi niemial zadnych powaznych awarii a ma juz go pare ladnych latek, wiec napewno ci go polecam chyba ze masz wiecej kasy do wydania na ciagnik to wtedy bierz JD swietne ciagniczki a co do claasa to niewiem zabardzo jak z awaryjnoscia itp wiec nie pomoge ale napewno obojetnie co wybierzesz z tych 3 marek to napewno niebedziesz zalowal pzdr :rolleyes:

Libero    16

Masz hodowlę? Bedzie pracował z TURem? Z jakimi maszynami będzie pracował

Jesteś pewien, że 5100R, a nie M?

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Duplo    0

gospodarstwo hodowlane. produkcja mleka. jest ok 18ha łąki i 12ha pola. Ma pracowac on z turem.

Wolę 5R bo czytałem że 5M to bubel i nie warto go kupowac.

qazi    57

więc 5R będzie chyba najodpowiedniejszy do tych prac

mister    46

Do tura to moim zdaniem forterra nie bardzo słaba widzoczność... mały skręt... A nie lepiej coś ok 90 KM zawsze to ekonomiczniej ? A nawet już Proxime Power....

NHTD5030    0

moim zdaniem kup R to będziesz w zupełności zadowolony te trzy marki są dobre i tylko teraz na komfort patrzeć ale z przykrości informuję ze są takie tematy :rolleyes:

Duplo    0

Też bym wzioł john deera ale ojciec nie ufa nowoczesnej technice on najlepiej kupił by dwudziestoletniego fendta.

Andrzej24871    12

Nie chce tworzyć jakiś urban legend ale słyszałem że axosy mają wade podnośnika >> drży jak się coś na nim podniesie a serwis nie może z tym nic zrobić (ten typ tak ma) Jeśli to nie prawda to przepraszam za bajke, poprostu tak słyszałem.

b0gdan    85

Axosy, to miały duże problemy z silnikami perkinsa i jest to prawda. Teraz to pewnie już poprawili :rolleyes:

janusz20    105

Axosy, to miały duże problemy z silnikami perkinsa i jest to prawda. Teraz to pewnie już poprawili :rolleyes:

A na czym głównie polegały te problemy z silnikiem?

ziomal89    0

Chłopaki z gravitu podsumowali nastepująco 5m i5r "jak się wymieni pompy hydrauliczne i układ paliwowy i okiełzna elektryke to wsumie awaryjność nie większa jak w pronarze;D B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.