Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateo105    24

witam wszystkich mam pewien problem z mfem  tak jak w tytule otoz po okolo godzinnej orce zaczął mi sie zacinac podnosnik  tzn nie podnosil czasem poruszalem wajchami i dzialalo na jakis czas lecz pozniej znowu i nawet ta wajchy nie reagowal. dodam tylko ze ostatnio regenerowalem pompe i przy okazji wymienilem zawor sterrujacy bo poprzedni tez sie zacinal. prosze o pomoc i porade co zrobic  z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

ok kolego ale zeby ja dobrze wymyc to trzeba rozjezdzac? czy tylko przeplukac i filtr wyczyscic i zalac nowym olejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a co daje mycie jeśli zapewne pojawią się nowe opiłki bo traktor najzwyczajniej w świecie się sypie?? Trzeba zobaczyć co to za brud w oleju (metal czy jakieś tarcze a może coś innego) i szukać. Ewentualnie wymienić olej i liczyć, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek2997
      Witam,wraz z ojcem planujemy kupić ciągnik do 35tys MAX.W tej chwili mamy 5ha,ale planujemy rozwinąć się na ok 15-20ha.Uprawy raczej zboże (przenica,rzepak itd..).
      Teraz pytanie jaki ciągnik wybrać? Mamy jeszcze Władymirca T25 i zostanie do lekkich prac z racji tego że jest z nami ponad 30 lat i żadnych poważnych usterek nie było.
      Myśleliśmy nad:
      MF: 675,690,3050,3060
      Zetor 7211 ew,7245
      Case 856,745 itd
      Maszyny mamy typowo pod Władka,tak że dopiero dopasujemy je po kupnie ciągnika,na to też jakiś grosz sie znajdzie.
      Prosiłbym o opinie o tych ciągnikach od ich użytkowników,czy to dobry wybór?spalanie,awaryjność,itd. Do ilu motogodzin "bezpiecznie" kupć ciągnik?
      Może jakieś inne propozycje? C360 odpada,gdyż ojciec jeździł kiedyś takim dużo i chciałby żeby jakiśtam komfort jednak był.
      Naszymi faworytami są wymienione MFy,dziś oglądaliśmy jednego,ale w kiepskim stanie troszkie,miał 15tys na liczniku i jedna opona troszke bardziej zużyta od drugiej.
      http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-3060-CID757-ID7j47H.html#87dc9034c1
      Decyzja zostanie podjęta na wiosnę marzec/kwiecień,tak że czasu na szukanie czegoś sensownego też jest dosyć dużo.
      A i jeszcze jedno,są jakieś dotacje w 2015 na rozwinięcie rolnictwa? bo kompletnie nie wiem nic na ten temat.
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez SamaPrawda
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć czy w Fergusonie 690 jest klimatyzacja lub jakieś nawiewy, ponieważ nie ma w nim sprężarki a cały układ wygląda jakby coś takiego tam było.
    • Przez MF675ursus
      Witam,
       
      proszę o pomoc- podanie wymiarów końcowego elementu błotnika (jak na rysunku) dla MF serii 600.
       

       
      Ewentualnie szukam chętnego który odsprzedałby oryginalne elementy/wykonał zamiennik.
    • Przez mateo105
      Panowie mam pytanie w ktorym miejscu dokladnie sie wpiac manometrem aby sprawdzic jakie cisnienie wytwarza pompa hydrauliczna? w w ktorym miejscu pompa zebata? prosze o pomoc
    • Przez MIrol33333
      Witam. . . Jestem posiadaczem pierwszego w swoim gospodarstwie jd model to 6920 na pompie cr,dotychczas same nh były a pytanie jest takie czy wasze dwudzieski po odpaleniu i 15 minutach chodzenia na postoju ciągnik zmienia głos? Staje się taki metaliczny i chodzi przy tym głośniej. . . Moc i spalanie ok nic się przy tym nie dzieje,błędów też brak. . . Tylko mnie zastanawia czy tak ma być. . . Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. . . . !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj