ppiotr

Naprawa pompy wtryskowej w powiecie Kaliskim-gdzie ?

Polecane posty

ppiotr    55

Może ktoś polecić dobry zakład naprawy pomp wtryskowych w powiecie Kaliskim lub w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

W Biadkach koło Krotoszyna jest super gość,ale nie wiem czy nie za daleko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

No będzie 60 km do niego, jak nie znajdę bliżej to pojadę, jeszcze ogłasza się ktoś ze Skalmierzyc, może ktoś robił tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

czasem lepiej kawałek podjechać i mieć dobrze zrobioną ,do tego z Biadek cisną goście aż zza Wieruszowa,to też trochę jest,a poza tym coś znaczy,ja też tam zresztą robiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

jedz kolego 60 km to nie tak daleko a jak polecają to nie ma co się wahać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

Jedź i sie nie zastanawiaj ;) Mi też gość niedaleko miał tylko uszczelnić a skończyło sie na kompletnym remoncie. Tylko wtedy już pojechałem ponad 80km do Hrubieszowa i nie żałuje. W tamtym roku woziłem też tam znajomego z pompą. Czasami lepiej pojechać dalej i mieć zrobione porządnie i pewnie. W tej chwili po różnych przygodach jestem w stanie nawet 150km jechać, byleby było dobrze zrobione

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zaxson
      Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale skąd wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obrót wału korbowego🤔 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka  potrzebuje 2 pelne obroty wału sa dwa czujniki  jeden na pompie drugi na wale 



    • Przez Zetor9540iursusc330M
      Witajcie panowie i panie jestem w trakcie regeneracji ww wzmacniacza chetnie podziele sie informacjami na ten temat oraz zdjeciami 
    • Przez Mc3
      Witam, mam zapytanie do tych co naprawili luzy w układzie kierowniczym. Mf255. Co dokładnie trzeba wymieniać? Nie ukrywam że chcialbym kupić cała kolumnę kierownicza koszt 1350zl ponieważ słyszałem że wymiany pojedynczych części w kolumnie nic nie dają iz musi byc to fabrycznie spasowane do siebie. Tylko Jeżeli wymienię cała kolumnę, to co Jeszcze pozostaje do Spr lub wymiany przy przedniej osi? 
      Proszę podzielić się informacjami na ten temat jak już ktoś to przerabial. 
    • Przez stogi
      witam 
      mam problem z mf 699 a dokładnie z podnośnikiem szarpie przy podnoszeniu i bardzo wolno podnosi nawet gdy dodaje gazu praktycznie nie ma wielkiej różnicy 
      podobno da sie mu zwiększyć ciśnienie w układzie tylko jak?? próbował ktoś ?
      przy podpięciu do przyczepy wywraca bez problemu 10t na małych obrotach 
    • Przez Arek
      Czy ktoś próbował naprawiać/wymieniać czujnik poziomu paliwa?
      Nowy czujnik ponad 500zł ale może sam "potencjometr" da radę z czegoś dopasować?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj