Lukasz123456

Case 4230-Nie działa wyświetlacz cyfrowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wyswietlacz cyfrowy nic mi nie pokazuje jak zapale ciągnik. Jedynie jak włączę zapłon to pokazuje kontrolke od ładowania . A jak włączę na świecie żarową to pokazuje motogodziny . Jak to można naprawić? 

Edytowano przez Lukasz123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Sprawdzałeś bezpieczniki? Któryś z nich odpowiada za zasilanie wyświetlacza, pierwszy lub drugi od prawej strony jeśli dobrze pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscilem masę pod zegarami i dalej nic nie pokazuje  jedynie jak przekrecam zapłon to święci kontrolka od ladowania i od cisnienia oleju jak ciągnik zapali to gaśnie wszystko  jedynjedynie jak włączę kierunkowskazy  lub awaryjne to pokazuje na wyswietlaczu 

Może ktoś ma niedaleko mnie taki sam traktor   to może mógłbym podjechać i sprawdzić swój licznik czy jest sprawny 

Jesl i by się ktoś zgodził to nawet zapłacę  za sprawdzenie licznika przy innym traktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez polak97
      Witam. 
      Poszukuje wyświetlacz do komputera opryskiwacza Bravo 180S ponieważ odklejł się uchwyt i komputer upadł i połowa wyświetlacza pękła i nie działa. Potrzebuję namiary na jakiegoś magika lub kogoś kto ma taki wyświetlacz na sprzedaż. Cenna nowego jedynego jakiego znalazłem to 2000 zł a nowy komputer 3000.
      Pozdrawiam 
    • Przez Przemooo0724
      Czemu wom 540 na pusto działa a po podłączeniu już nie.  Na 1000 działa bez zarzutu. Np przy podłączeniu do rozrzutnika nawet z pustym nie chodzi. Włączę wom to zaczyna tylko wyć i się nie kręci, może mi to ktoś wyjaśnić? 
    • Przez dzakubek83
      Witam posiadam john deera 6400 mojemu bratu podczas orki odpadło jedno ramie tu na samej górze jeden   siłownik był wysunięty maxymalnie a drugi w połowie po złożeniu nie działa mi podnoszenie ani opuszczanie w kabinie ,co zrobić ??
    • Przez razorM31
      Witam
      Mam problem, mianowicie nie działa mi podnośnik w ciągniku Case 5120, nie reaguje na żadne polecenia, kontrolka non stop mruga na pomarańczowo. Jaka może być przyczyna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj