Historyk

Siłownik wspomagania w Zetorze 10540

Polecane posty

Historyk    0

Witam, w moim Zetorze 10540 siłownik od wspomagania "przepuszcza" olej. Chcę go oddać do naprawy, ale nie wiem jak się zabrać do wyjęcia go z traktora.

Czy trzeba spuszczać olej od wspomagania, czy wystarczy zatkać przewód?

Łatwa to ogólnie robota? Może macie jakieś doświadczenia z takimi pracami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas318    1

kiedyś miałem podobnego to chyba wystarczyło przowod odkręcić i z ramienia zdjąć z sworznia . A tak po za tym regeneruje siłowniki kolego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historyk    0
2 godziny temu, tomas318 napisał:

kiedyś miałem podobnego to chyba wystarczyło przowod odkręcić i z ramienia zdjąć z sworznia . A tak po za tym regeneruje siłowniki kolego 

 

Cieszę się, że to tak wygląda. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez pitraszek1
      Czy może mi ktoś podesłać fotki jak podłączone jest ogrzewanie w tym ciągniku i gdzie znajduje się nagrzewnica w kabinie bo albo jej niema albo jest gdzieś ukryta 
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
    • Przez Mati2812820
      Witam. Muszę wymienić siłowniki maski w aresie. Oryginalne mają długość 285 mm i siłę 400N, W sklepach i na internecie ciężko znaleźć siłownik, w którym te 2 parametry się zgadzają. Znalazłem 285 mm, ale ma 600 N. Czy jak założę mocniejszy to nie będzie problemów z zamykaniem? Czy lepiej trochę krótszy a żeby miał 400 N?
    • Przez kamil000
      witam, potrzebuje pilnej pomocy w sprawie zetora 7211, moim problemem jest wysokie ciśnienie oleju bo wynosi ono 6,5bar na zimnym czy ciepłym silniku/przy wysokich/niskich obrotach nie ma znaczenia, ciśnienie jest cały czas w tej granicy czyli stałe. Zakładałem dwa  zegary na każdym jest to samo, zakładałem nowy zawór ten przy pompie pod misko olejową to się zmniejszyło właśnie na 6,5bar z 7bar(na starym zaworze). Wiem jednak że takie ciśnienie to na zdrowie mu nie idzie, dlatego moje pytanie co może być nie tak? dodam że takie ciśnienie w silniku mam po kapitalnym remoncie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj