Krystian92

Problem z odpalaniem MF 255

Polecane posty

Krystian92    30

Witam mam problem z moim mf 255 zapala chodzi kilka sekund i gaśnie. Gdy odkręcę śrubę od odpowietrzania chodzi normalnie gdy zakręcę to zgaśnie po kilku sekundach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

To gdzieś ma powietrze w układzie paliwowym, dobrze odpowietrz a jak to nie pomoże to szukaj nieszczelności gdzie zasysa powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian92    30

Witam pierwsza z góry na kluczyk 8 Tak jak pisałem ciągnik gaśnie gdy odkręcę zleci trochę paliwa zapala normalnie nie wiem może jakieś podciśnienie się robi 

Wykręciłem całkiem śrubkę założyłem wężyk traktor chodzi normalnie oczywiście paliwo leci do kanistra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Wg. mnie to pompa do mechanika, jakby układ się zapowietrzał to miałbyś problem z zapalaniem i po odkręceniu tej śruby, na początku miałbyś powietrze z paliwem. Skoro odpalasz bez odpowietrzenia to coś jest w pompie. Ale może być coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez MichalP
      Witam. Mam problem ze swoją  3p. Ciągnik po rozgrzaniu kręci ale nie chce odpalić tak jakby był zapowietrzony. Jak tylko wystygnie wszystko jest oki. 
      Filtr paliwa wymieniany był w tym roku, układ  zapowietrzony nie jest. Ciągnik jak pracuje, prawidłowo reaguje na   gaz. Zauważyłem tylko że jak jest na wysokich obrotach(i jest rozgrzany)  odpuszczę gaz  to  przygasa. 
       
      Miał ktoś taki problem?  Co może być przyczyną ? 
    • Przez dzikitadzik94
      Witam wziąłem się za remont mojego mf 255. Okazało się że stary oryginalny rozdzielacz nigdy nie był używany (zapiekł się), więc postanowiłem go wymienić na trójdrożny. Oglądałem trochę zdjęć podłączenia i każdy inaczej podłącza przewody hydrauliczne do zaworu rozdzielacza głównego 
      Moje pytanie jest takie czy pozycja zaznaczona 1 to wyście płyny, a 2 to wejście i czy tak mogę podłączyć. Dodam że mam taki sam rozdzielacz 3 drożny zamontowany już w tym samym miejscu. Drugą stronę zaworu rozdzielacza głównego zostawiam na tura

    • Przez tjomek
      Witam potrzebuje pomocy, Mam John Deere 6300, i niestety mam problem, gdy ciągnik dłużej pochodzi nie chce odpalić, muszę czekać aż ostygnie i wtedy normalnie.
      1. Wymieniłem przewód -bak -filtr
      2. wymieniłem pompkę elektorniczną w baku 
      Problem nadal ten sam. ktoś coś wie, albo miał taki problem.
    • Przez tjomek
      Panowie mam problem mój John Deere 6300 ciepły nie chce odpalać.  Miał ktoś taki problem?? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj