Polecane posty

jaro    166

Szpital Psychiatryczny w Andrychowie: 61.70% http://prezydent2010...YN/W/121801.htm

Gorlice: 75.76% http://prezydent2010...YN/W/120501.htm

Krakow Babinskiego: 57:62% http://prezydent2010...YN/W/126101.htm

Tworki: 51,02% http://prezydent2010...YN/W/142102.htm

Lublin Gluska 1: 56.10 http://prezydent2010...YN/W/066301.htm

 

itp itd :D

 

No cóż-jak głosi stare przysłowie-każdy głupi swój rozum ma... ;)-z kolei tam gdzie Komorowski miał największe poparcie chyba zdecydowanie wiedzieli co robili-że tak swój swojego zawsze pozna... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A pozostałe 9 zablokował poprzedni prezydent :D

Tak piszecie ale nie wszystko co vetował było nie zgodne np z konstytucja. Nie raz tylko poparcie SLD pozwoliło wprowadzić jakaś ustawę.

Nasz kraj wymaga reformy, czy myślicie ze Kaczyński jak prezydent by te reformy dopuścił? Nie, bo wszystko by szlo pod veto. A brak reform prowadzi do ruiny.

Obawiam się że jedynymi reformami, które zobaczysz,mogą być reformy okrywające wdzięki co poniektórych kobiet ;) .I masz całkowitą rację że ich brak prowadzi do ruiny.Wilki,przeziębienia i wrażenia wizualne mają z rożnymi ruinami wiele wspólnego.Choć i same reformy bywają wyjechane w kroku jak 30-letni koń na grzbiecie,co świadczy o tym ze niekiedy lepiej żyć bez reform wątpliwej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

No cóż-jak głosi stare przysłowie-każdy głupi swój rozum ma... :D-z kolei tam gdzie Komorowski miał największe poparcie chyba zdecydowanie wiedzieli co robili-że tak swój swojego zawsze pozna... ;)

MAja taki rozum na jaki wskazuje miejsce ich pobytu oraz wyniki z tych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Idąc tym tokiem myślenia,można podejrzewać że zwycięzcy głosowań w ZK mają podobne ciągotki ;),na co wskazuje miejsce pobytu elektoratu.

Choć prawdę mówiąc jednych i drugich łączy "koryto",zapełniane publicznym groszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i bardzo dobrze ze wygrał KOMORWOSKI choć i tak nie był moim kandydatem ale bardzo dobrze ze nie wygrał Kaczyński to była by już całkiem porażka on się nie nadaje do władzy i wg ta jego metamorfoza nie wiem jak niektórym z was zamydliła oczy i mogliście wieżyc w to co mówi ... swoja kampanie opierał tylko na tej katastrofie czy to jest mądre ???? i wstydzę się za swoje województwo ze on wygrał z Komorowskim taka duża różnica ale dobrze ze i tak się nie dopchał do władzy


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Następny człowiek który w swoich sądach opiera się chyba jedynie na podstawie lektury GW i wyrywkowego oglądania TVN  ;)-może zapytam wprost-co ci osobiście zrobił złego ów Kaczyński ?-nasłał ABW,CBŚ czy CBA ?-załomotali kolbami do drzwi nad ranem ?-zabrał coś ?-czy też po prostu przeczytałeś czy usłyszałeś gdzieś ?Normalnie już nie mogę-czy tak trudno zrozumieć że chyba lepiej jest gdy głowa państwa kieruje się racją stanu swojego a nie ościennego państwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Tak @Jaro masz rację, ale niestety osób trzeźwo myślących jest w PL mało o czym swiadczą wyniki wyborów.

Teraz PO ma monopol tak więc zobaczymy co ze swoich cudownych obietnic zrealizują.

Oby za kilka lat nie czekał nas tylko kryzys jaki spotkał Grecję jeśli na realizację zamierzeń PO potrzeba około 30mld zł. Przy obecnym deficycie to bardzo groźne.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a jak było jak pis miał monopol jak było po 2 latach wszystko sie rozpadło !!!!!!!!!!!!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tzn.-co się rozpadło ?-ja tam pamiętam że co nieco aferzystów czy gangsterów trafiło tam gdzie ich miejsce-a że przez ostatnie kilkadziesiąt lat raczej wyjątkiem takie coś było a nie regułą-więc nawet za takie coś wspominam czasy rządów PIS z rozrzewnieniem ;)

 

PS.Dzięki @Karolcia :D-ale nie uważam się za osobę zbytnio trzeźwo myślącą-wiesz w moim wieku to już demencja starcza na słabego Alzheimera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@Karolcia to mówisz ze w Polsce mamy 53% ludzi nie trzeźwo myślących ???? to raczej te 47% to do nich trzeba mieć zastrzeżenia ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Ech nie ma za co @Jaro:)a do tego co w głowie siedzi czyli Alzheimera to jeszcze Ci daleko:) bo chociaż konkretami sypiesz, a nie tak jak większość przeciwników PiS, która wyzywa od kaczek, od małych i tylko mówią że nic nie robią i nawet nie potrafią precyzyjnie określić czego nie zrobili politycy PiS.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Chyba za daleko idziesz w swoich domysłach-imputujesz że w/w koleżanka napisała coś takiego ?-i nie 53 czy 47% ogółu tylko głosujących chyba miałeś na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no oczywiście ze głosujących ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bartus16 na jakiej podstawie piszesz o 53% polskiego społeczeństwa?Komorowskiego wybrało ok 8,5 mln Polaków, a kraj liczy ok 38mln obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

To proszę @bartas16 napisz konkretnie dlaczego masz zastrzeżenia i jakie zastrzeżenia? Tylko konkrety proszę i sensowne argumenty a nie ogólnikowe odpowiedzi bo na razie wiem tylko, że coś niby się rozpadło, ale nie wiem co i dlaczego?


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

xemit chyba się poprawiłem ze mówiąc o ludziach co poszli na wybory ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Końcówka meczu była ważniejsza jak odpowiedz i spóżniłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

bartus16 na jakiej podstawie piszesz o 53% polskiego społeczeństwa?Komorowskiego wybrało ok 8,5 mln Polaków, a kraj liczy ok 38mln obywateli.

O czym Ty piszesz człowieku? 38mln jest polaków ale mogłeś zastrzec że liczysz też ludzi poniżej 18lat. Czyli 38mln uprawionych nie było.

@jaro czy dla Ciebie każdy to głosował na Komorowskiego jest zahipnotyzowany GW itp? Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To proszę @bartas16 napisz konkretnie dlaczego masz zastrzeżenia i jakie zastrzeżenia? Tylko konkrety proszę i sensowne argumenty a nie ogólnikowe odpowiedzi bo na razie wiem tylko, że coś niby się rozpadło, ale nie wiem co i dlaczego?

Ja jakoś zrozumiałem, że chodziło o rząd złożony z PiSu, LPR i SO, dlaczego to chyba wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@milanreal-skąd niby wiesz co kto w UE lubi ?-nie wiem skąd masz takie dane-ja nie ryzykowałbym takiego twierdzenia "Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?"-znaczy jak  ?-Hiszpan,Niemiec czy inny Belg woli Komorowskiego niż Kaczyńskiego w Polsce ?To tak jakbyśmy my woleli Merkel niż Schroedera-wiesz-możemy sobie...-gdzie to chłopie usłyszałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O czym Ty piszesz człowieku? 38mln jest polaków ale mogłeś zastrzec że liczysz też ludzi poniżej 18lat. Czyli 38mln uprawionych nie było.

@jaro czy dla Ciebie każdy to głosował na Komorowskiego jest zahipnotyzowany GW itp? Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?

Pewnie w Rosji i Izraelu również. :)

Post dotyczył polskiego społeczeństwa i nic mi nie wiadomo by ludzie do 18 roku życia nie byli jego członkami,chyba że kolega milanreall w swoim zacietrzewieniu tego nie doczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

@milanreal-skąd niby wiesz co kto w UE lubi ?-nie wiem skąd masz takie dane-ja nie ryzykowałbym takiego twierdzenia "Ludzie w UE woleli Komorowskiego, co tez czytają GW jak języka nie znają?"-znaczy jak ?-Hiszpan,Niemiec czy inny Belg woli Komorowskiego niż Kaczyńskiego w Polsce ?To tak jakbyśmy my woleli Merkel niż Schroedera-wiesz-możemy sobie...-gdzie to chłopie usłyszałeś ?

 

Wystarczyło oglądać TVP następnego dnia lub Polsat, co jest najciekawsze nie czytam GW(o kurcze, chyba twój post nie jest teraz tak przekonywujący) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Ja jakoś zrozumiałem, że chodziło o rząd złożony z PiSu, LPR i SO, dlaczego to chyba wszyscy wiedzą.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@lemelvaus ale wiesz TVP i Polsat to diabeł wcielony przecież :) Tv Trwam i Radio Maryja to jedne wiarygodne źródło prawdy :)

@xemit całe społeczeństwo nie ma prawa głosu bo nie wszyscy są pełnoletni. Nie rozumiesz tego czy sam nie masz 18 lat?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zdaje się ze w tych wiadomościach podawano że na wyniki wyborów sceptycznie zapatruje się jedyna potęga militarna UE i ostatni kraj którym rządzą ludzie z 'jajami" mający gdzieś wszelkie naciski i podlizywanie się innym krajom tj.Wielka Brytania.

Milanreall przestań odgryzać się jak wiejski Burek, a zadaj sobie trud by przeczytać post na który odpowiedziałem, brzmiał on tak-

@Karolcia to mówisz ze w Polsce mamy 53% ludzi nie trzeźwo myślących ???? to raczej te 47% to do nich trzeba mieć zastrzeżenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj