Polecane posty

brzozak2    241

to jest nie jeden gosc tylko 50% elektoratu PISu, niby glos to glos, ale ja bym sie wstydzil jakbytacy ludzie glosowali na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

hehehh a znasz choć 10 co głosowali na pis z czego 5 nienormalnych??

trzeba się za żniwa brać a nie prowokatorów komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja znam wielu głosujacych na PO gorszych od tego przykładu, jest i wielu takze takich co i na Pis głosowali - więc tu nie ma reguły - w każdej grupie znajdą sie oszołmy

 

i nie ma co wyliczać bo internet ma to do siebie ze pokazuje sie w nim te skrajności

 

a, ze Polska płacze, ze wygrało PO to już inna sprawa, i nie jest to płacz radosci ...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz    0

małe OT n/t wyborców, demokracji, polityki, przeczytane na pewnym blogu:

 

"w matematyce zero plus zero zawsze równa się zero, a w polityce, to już jakiś elektorat (np: z pod budki z piwem)" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wystarczy ze elektorat ksiedza grzybka glosowal na PiS i juz wiadomo skad sie moja statystyka wziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

szczerze, często ten elektorat księdza rydza jest o wiele bardziej bystry niż POwskie eloziomy z blokowisk palące ciągle ziolo, pijące tanie piwsko i glosujace na PO bo na Pis to "obciach'


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ale jak wiadomo elektorat pis ma problemy z pogodzeniem się z porażką odmienionego Pana Kaczyńskiego i płacze teraz na forach i wyzywa elektorat PO np. proszę przeczytać post użytkownika pooch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

Gazeta pl i wszystko jasne ,weź się lepiej do roboty wybory już się skończyły.Chyba że masz mały etacik u Michnika.Jeden skowronek wiosny nie czyni(mam na myśli tego gościa mocno zdenerwowanego ).

Sugerujesz, ze Gazeta modyfikowala owe show? Poprostu filmy udostepnione sa na ich serwerach ot wszystko. Gdyby umiescic je na Rzepie cos by to zmienilo?

Nie rozumiem Twoich wycieczek z Michnikiem.. jesli masz jakis problem/pytanie poprostu zapytaj, napisz konkretnie o co chodzi bez glupich uwag - prosciej i nie robisz z siebie pieniacza.

Do jakiej roboty mam sie wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

damian o to chodzi, że ja problemu nie mam - a mój post to jedynie przeciwwaga do Twoich wywodów

 

prawda leży po środku i jedni mają rydzykowe towarzycho a inni eloziomowe

 

 

wiec zanim zaczniesz dalej szufladkowac kto na kogo glosowal i jaka partia ma jaki elektorat - zastanow sie czy przypadkiem worek do ktorego sam sie wrzucileś nie pachnie tak samo obciachem jak ten który krytykujesz


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

(...) a nawozy kupicie po 3000 zł netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich;

postanowiłem odświeżyć temat bo przecież zbliżają się wybory do sejmu i senatu a kto startuje już jest wiadomo i co naobiecywali jak wygrają też już wiemy tylko skąd na te obiecanki wezmą kasę to jak na razie nie słyszałem zaś PO to powinno świecić przykładami czego dokonali a nie obiecankami oczy mydlić i dopiero teraz wprowadzać reformy po tylu latach prawie samodzielnego rządzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

u nas rolnicy ktorzy byli na strajku w marcu dostali mandaty psl sie wypiol pani premier przypomniala o rolnikach niedawno nie ma na kogo chyba na pis aby nie tych zlodzieii z po i psl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda że kopaczka nie miała czasu z rolnikami rozmawiać a Sawicki mówił że rolnicy to frajerzy i tylko się śmiał pod nosem a przed wyborami to się o względy rolników zabiega ale tylko do głosowania po wyborach chłop zrobił swoje i można go kolanem w d..e walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

czterdziesci lat minelo a nawet wiecej[mnie tez] a wy dalej naiwni jak dzieci-chcialbym tak miec B) . umiesz liczyc licz na siebie a nie na politykow oni tylko moga cie w... bez mydla co pewnie i po tych wyborach sie stanie. kaczynski zaczal probowac rzadzic polska w 89 z walesa i od tej pory wszystko czego sie dotknal rozwalalo sie z wielkim hukiem, facet ktory nie wybudowal domu,nie splodzil syna , nie zasadzil drzewa[samodzielnie] moze cos sensownego zrobic-wolne zarty.

wiesz za co ja cenie politykow -ze potrafia mowic ludziom prawde prosto w oczy, czy dzisiaj nie okazalo sie ze sawicki mial racje, kazdy wlasciciel sadow jablkowych to potwierdzi..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek26    1

PiS już przecież rządził po 89, razem z Samoobrona i Lpr, mało kto to pamięta, ale syf i malaria wtedy taki był że głowa mała. PO też sobie przypomniało o ludziach przed wyborami, ehh... SLD nie istnieje prawie. Masakra. Ja czekam co PSL powie, może chociaż oni, nie są bez skazy ale po cihu liczę że się ogarną. Aby nie pis z teoria spiskową, obietnicami za bilion złotych i złodziejskim podatkiem katasrtalnym bo będę mógł już się poddać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównym rozdającym karty po głosowaniu będzie Kukiz i to on będzie decydował z kim będzie rządził bo żadna partia nie uzyska 50% a Kukiz ja stawiam że będzie rządził z PO a nie z PIS-em więc nic po wyborach się nie zmieni tylko będzie dalej po staremu tzn. to same kolesiostwo co do tej pory   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

PSL jest chyba najgorzej skompromitowany. Najlepiej było by gdyby w ogóle się nie dostali. Oni patrzą jak tylko biznes na władzy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

wiesz kto wygra wybory-przyszly koalicjant psl  :D . im wystarczy ze zaglosuje aparat partyjny, urzednicy wszelkich urzedow i agencji z ich nadania z rodzinami. to spokojnie wystarczy na 6%.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj