Polecane posty

Karolcia    39

No oczywiście, ale to Ty powiedziałeś a nie kolega bartas. A rozpadło sie moim zdaniem z winy LPR, bo w tej koalicji każdy miał inne wizje.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

najpierw naucz się czytać i pisać a dopiero pogadamy ja nie jestem żaden BARTAS :) i teraz widać ewidentnie jaka warstwa ludzi głosowała na kandydata pis :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

Zdaje się ze w tych wiadomościach podawano że na wyniki wyborów sceptycznie zapatruje się jedyna potęga militarna UE i ostatni kraj którym rządzą ludzie z 'jajami" mający gdzieś wszelkie naciski i podlizywanie się innym krajom tj.Wielka Brytania.

 

Fragmentu o Wielkiej Brytanii nie pamiętam, ale ukazane były artykuły z gazet z innych krajów jak Niemcy, Belgia a nawet Rosja. Wszyscy wyrażali swoje zadowolenie z powodu wybrania pana Komorowskiego na prezydenta oraz stwierdzili,że Polska wybierając go wybrała ustabilizowanie.

 

Bartus@ Bez przesady człowiek jest człowiekiem,a nie maszyną, ma prawo się mylić. To tylko przejęzyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Zdaje się ze w tych wiadomościach podawano że na wyniki wyborów sceptycznie zapatruje się jedyna potęga militarna UE i ostatni kraj którym rządzą ludzie z 'jajami" mający gdzieś wszelkie naciski i podlizywanie się innym krajom tj.Wielka Brytania.

Milanreall przestań odgryzać się jak wiejski Burek, a zadaj sobie trud by przeczytać post na który odpowiedziałem, brzmiał on tak-

@Karolcia to mówisz ze w Polsce mamy 53% ludzi nie trzeźwo myślących ???? to raczej te 47% to do nich trzeba mieć zastrzeżenia ....

A ja miałem zastrzeżenia co do 38mln a nie do tego :) Tego wiejskiego zostawię bez komentarza :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O Rosji i Izraelu wspominałem i się temu nie dziwię.Niemcy mają również w tym swój interes,natomiast Belgia to miły naród i piękny kraj jednak mający znaczenie marginalne.

Obrażanie Camerona,Premiera Wielkiej Brytanii nie jest rozsądne,gdyż kraj ten jak wcześniej wspominałem jedyna potęga W UE,mający największy wpływ w USA.

Co do poparcia to należy być sceptycznym,gdyż "łaska pańska na pstrym koniu jeżdzi" a żaden rząd nie okaże jawnie swojego stosunku do nowej władzy.Ekonomiści owszem,ale przecież jak znam życie popierają tych,których łatwiej "doić" i ich poparcie to wątpliwy argument.

milanreall,nie obchodzi mnie do czego miałeś zastrzeżenia,mój post był odpowiedzią na post bartusa,a ty wpakowałeś się swoimi wypocinami pomiędzy "wódkę a zakąskę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

Nie wiedziałem, ze masz aż tak głęboko postawione wtyki mało kto może powiedzieć jaki interes mają Niemcy do Polski. Nie chcę nikogo na tym forum obrażać, ale sam kraj jak Niemcy zresztą Polska też to nie jednogłośnie mówiący organizm ,taki jak jest to stworzony człowiek. każdy kraj demokratyczny jest prowadzony przez polityków, którzy wybierani są przez obywateli i kierują się interesem własnym lub określonej grupy społeczeństwa więc nie jesteś w stanie powiedzieć ani dziś ani kiedykolwiek indziej co ma w zakresie swoich interesów do powiedzenia kraj jakim są Niemcy(no chyba ze kraj jest rządzony przez dyktatora).

 

 

Czy naprawdę wynika z mojego postu, że chcę oczernić obecnego premiera Wielkiej Brytanii?? :) ( chyba ani jednego słowa nie powiedziałem na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

.

milanreall,nie obchodzi mnie do czego miałeś zastrzeżenia,mój post był odpowiedzią na post bartusa,a ty wpakowałeś się swoimi wypocinami pomiędzy "wódkę a zakąskę"

Jak Cie nie obchodzi to czemu piszesz? I naucz się czytać, pisać tez(mój login :))


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kończę dyskusje w tym temacie.

W przeciwieństwie do ciebie nie obiecywałem nikomu że będę"palił gumę z tego tematu" więc nie dziwi mój udział w dyskusji, a bardziej twoja niekonsekwencja.

lemelvaus,interes ma to do siebie że najczęściej by ktoś zarobił,to drugi musi stracić,a każdy sznujący się rząd dba o to by być silniejszym od sąsiada,rozdawać karty w interesach i wyciągać większe korzyści.Podobnie jak w życiu,dobrze żyć z sąsiadem w zgodzie,ale lepiej by to sąsiad potrzebował więcej od nas niż my od niego.

Historia uczy ze interesem naszych sąsiadow była Polska słaba i uległa,podobnie jak głos jednego z forumowiczów,który napisał że nie będzie głosował na Kaczyńskiego bo ten ma za mało pokory :)

Nigdzie nie pisałem byś ty obrażał Camerona,zrobił to ktoś zupełnie inny wypominając Kaczyńskiemu jego związki z Premierem Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Fragmentu o Wielkiej Brytanii nie pamiętam, ale ukazane były artykuły z gazet z innych krajów jak Niemcy, Belgia a nawet Rosja. Wszyscy wyrażali swoje zadowolenie z powodu wybrania pana Komorowskiego na prezydenta  oraz stwierdzili,że Polska wybierając go wybrała ustabilizowanie.

 

Bartus@ Bez przesady człowiek jest człowiekiem,a  nie maszyną, ma prawo się mylić. To tylko przejęzyczenie

 

Wszyscy wyrażali swoje zadowolenie-no super po prostu-wszystkie media w UE jednomyślne-jakoś tak parę lat temu też wszystkie media w Polsce i paru krajach obok zawsze były jednomyślne  :).

 

 

Zatanawia mnie jedno-do niedawna PO było zdecydowanym rzecznikiem zmniejszania prerogatyw prezydenckich-zobaczymy czy dalej będą tkwić w uporze :).

 

A i na koniec zaskoczę co poniektórych-mimo usilnych prób założenia mi berecika z antenką z moherku śpieszę wyjaśnić że :

 

 

-Radia Maryja nie słucham

 

-telewizji Trwam nie oglądam

 

-GW czasami czytam a TVN czasami oglądam (wiecie mam ze sto kanałów  :))-i dlatego mam takie a nie inne rozterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

najpierw naucz się czytać i pisać a dopiero pogadamy ja nie jestem żaden BARTAS :) i teraz widać ewidentnie jaka warstwa ludzi głosowała na kandydata pis :)

Kolego @Bartus16 - w taki sposób zwracać uwagę kobiecie nie przystoi.Chyba ,że elektorat Pana Komorowskiego nie ma szacunku do płci pięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@batrus16 to typowy przedstawiciel elektoratu PO zero argumentów w swoich wypowiedziach , a jak nie po jego myśli to agresja i to jescze to płci pięknej .Kolego co się rozpadło po dwóch latach rządów PIS w koalicji z Panami Giertychem i Lepperem(a jak trudni to byli koalicjanci to chyba oczywiste) przykłady proszę .

A wracając do wygranej Pana Komorowskiego,z tak słabym wynikiem moim zdaniem dalej jak do tej pory będą udawać ,że rządzą bo w tym roku wybory i w 2011 też.Dalej będą wypuszczć z klatki Palikota,Niesiołowskiego bo lud to kupuje.W normalnym państwie tacy ludzie są na marginesie życia publicznego.Niestety Polska nie jest normalnym krajem od 20 lat buduje się coś na kształt kosmopolitycznego tworu bez zasad moralnych i etycznych( szczególnie w polityce).Najlepiej odciąć naród jeszcze od swoich korzeni czyli od historii,ale to do końca im się nie udaje(dzięki takim ludziom jak Kaczyński).Wtedy będzie można sterować tzw. gawiedzią jak się chce(przykład reforma Pani Hall zawężenie programu nauki z historii).

Niektórzy z moich przedmówców (głosujący na Pana Komorowskiego)argumentowali,że wybór go na Prezydenta został bardzo dobrze przyjęty w stolicach naszych wielkich sąsiadów.Tutaj dam przykład z historii Polski zawiązanie Targowicy też było bardzo dobrze przyjętę u sąsiadów. Tak więc może mają jakiś w tym ineres ,że lepszy jest dla nich Pan Komorowski niż Pan Kaczyński.Ale tego nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0
Najlepiej odciąć naród jeszcze od swoich korzeni czyli od historii,ale to do końca im się nie udaje(dzięki takim ludziom jak Kaczyński)

 

Mówisz o człowieku, który spytany na debacie czy poda rękę zgody do Lecha Wałęsy nie odpowiedział, nie wiem czy wiesz, ale Lech Wałęsa to jest postać historyczna i na pewno następne pokolenia będą się o nim uczyły na historii. Postaraj się przeanalizować teraz swój post i sprawdzić czy ma sens.

 

Tutaj dam przykład z historii Polski zawiązanie Targowicy też było bardzo dobrze przyjętę u sąsiadów

 

Konfederacja Targowicka była buntem tylko paru magnatów, a my mówimy o 8 mln społeczności jak możesz to samo porównywać?? Po za tym jak chcesz porównać rząd z końcówki XVIII w do dzisiejszego to bardzo gratuluje, a dla twojej informacji to tamten rząd ustanowił konstytucje 3 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Wszystko co nie jest zgodne z doktryną woborcy PO takiego jak Ty nie ma sensu gratuluje,ale zapewniam nie przebywam w zakładzie psychiatrycznym i to co piszę jest moim przemyśleniem możesz się z tym nie zgadzać ,ale poglądy innych ludzi trzeba szanować i przedstawiać swoje argumenty .

Lech Wałęsa to osoba historyczna Józef Stalin też czy magnaci z Targowicy,Lech Kaczyński to też osoba historyczna i co z tego może i Ty zostaniesz osobą historyczną cóż to za argument.Wałęsę ocenią historycy ,ale nie z naszego pokolenia bo na to trzeba czasu żeby z dystansu ocenić jego działalność.Dla minie szkodliwą głównie przez poparcie grubej kreski ,ale jak zawsze podkreślam są to moje poglądy.

Odnośnie Targowicy to gratuluje logicznego myślenia jeżeli nie wiesz o co mi chodziło no cóż różni ludzie chodzą po ziemi.Jeżeli chodzi o konstytucję 3- Maja coś tam słyszałem w 1983 roku ZOMO dobrze mnie spałowało za pamiętanie o tej dacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

A gdzie ja napisałem, że jestem za PO??? Jeżeli krytykuję PiS nie znaczy, że jestem zwolennikiem PO. Ich też krytykuję, nawet często mi się to zdarza. Ostatnio niestety było więcej krytyki ode mnie dla Pana prezesa Kaczyńskiego ponieważ były wybory, a program jaki on propagował nie odpowiadał mi. Komorowski też mi podpadł, szczególnie tym sądem. A co do historii no tak Stalin też był postacią historyczną tak jak Lech Wałęsa, tylko ze Stalin zabił parę milionów ludzi i był dozgonnie oddany ustrojowi komunistycznemu(za same zbrodnie powinniśmy go potępić), a jak wiesz Wałęsa stał na szczycie ruchu, który walczył z komuną, był jedną z wielu osób które dała wolność naszemu państwu, w wielu krajach Wałęsa jest przykładem walki we współczesnym świecie o wolność. Powinniśmy go wszyscy szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

najpierw naucz się czytać i pisać a dopiero pogadamy ja nie jestem żaden BARTAS :) i teraz widać ewidentnie jaka warstwa ludzi głosowała na kandydata pis :)

Faktycznie dopatrzyłeś się drobnego przejęzyczenia z mojej strony i nie mogąc sensownie odpowiedzieć na moje proste pytanie wypadało mnie zaatakować i przypisać do niedouczonych.

Jeśli już się czepiamy to proponuję Tobie zajrzeć niekiedy do słownika, gdyż popełniłeś orta. O interpunkcji i pisaniu zdań z wielkich liter nie wspomnę. Są to podstawy języka polskiego i ich nieznajomość świadczy o pewnym niedouczeniu. Jednak ze względu na Twój młody wiek jestem dobrej myśli, że w końcu to jakoś opanujesz.

 

Sorki, że tak się wymądrzam, ale nigdy nie zawadzi, gdy głupi mądremu doradzi :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

 

A wracając do wygranej Pana Komorowskiego,z tak słabym wynikiem moim zdaniem dalej jak do tej pory będą udawać ,że rządzą bo w tym roku wybory i w 2011 też.Dalej będą wypuszczć z klatki Palikota,Niesiołowskiego bo lud to kupuje.W normalnym państwie tacy ludzie są na marginesie życia publicznego.Niestety Polska nie jest normalnym krajem od 20 lat buduje się coś na kształt kosmopolitycznego tworu bez zasad moralnych i etycznych( szczególnie w polityce).

A PiS tez ma takiego "krzykacza" Kurskiego który wyborców uważa za ciemny lud.

A porównanie Wałęsy do Stalina, człowieku uczyłeś się historii? Przez niektórych Wałęsa jest bohaterem narodowym, a Stalin zbrodniarzem wojennym widać różnice?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

No zgoda, ale powiedzenie, że ktoś jest postacią historyczną i że się o nim w szkole uczą to nie oznacza, że nie można kogoś krytykować i mówić o również o błędach i niekonsekwencjach jakie popełnił,

PIS ma krzykacza Kurskiego ale potrafią go ujarzmić jakoś, a od Palikota czy Niesiołowskiego nie potrafią nawet względnej kultury wypowiedzi wydębić, i kto tu jest.....?

 

po 2 co to za teksty z tymi psychiatrykami?? I ilu "Januszy" siedzi i pisze tutaj, ta sama retoryka nijak mająca się do rzeczywistości, po prostu tani szum i nic więcej

 

ehh aż mi się pisać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

milanreal dzieciaku długa droga przed Tobą naucz się czytać tekst ze zrozumieniem ,czy teraz tak słabo uczą w szkołach.Czy ja daję znak równości między Wałęsą i Stalinem .Nie każdy ,który ma miejsce w historii jest osobą pozytywną i oto mi chodzi.Dlatego argument,że Wałęsa jest postacią historyczną i tylko dlatego mamy stawiać go za wzór jest mało przekonywający.A tak na marginesie co tak niektórzy pokochali Wałęsę w wyborach prezydenckich w 2000 roku miał poparcie jak dobrze pamiętam 3% jak na osobę ,którą taraz stawiacie za wzór to coś mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

walesa byl bohaterem swoich czasow , nic i nikt mu tego nie odbierze zaden ipn czy pis, wtedy odwaga mowienia i pisania kosztowala duzo,nie tak jak teraz, anonimowi[oczywiscie nie do konca] krzykacze,ktorych wszedzie pelno teraz probuja oceniac innych nie wiedzac jak sami by sie zachowalali w ekstremalnej sytuacji.

kazdy narod ma takich politykow na jakich zasluguje,politycy nie spadaja z kosmosu ,tylko sa sola tej ziemi, :):):)

sprawdzilem wyniki u siebie w swoim powiacie i gminie[psychiatrykow i wiezien brak] i wynika z tego ze czym biedniejsza i dalej od krakowa gmina tym kaczynski ma wieksze poparcie-prawie wszedzie wygral zdecydowanie,oprocz podmiejskich sypialni.

u nas mial 70%,az sie boje po wsi chodzic :) ,na szczescie sa jeszcze gorsi[lub lepsi]-byt okresla swiadomosc czy swiadomosc okresla byt,

wybory i po wyborach,na jesieni beda samorzadowe-a w temacie dokonan samorzady przez ostatnie 20 lat jakos chetnych brak do doglebnej analizy-kazdy do gminy ma blizej niz do warszawy a radnych zna lepiej niz poslow,wiec czemu sie nie wypowiadacie-zapraszam.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Piszesz ,że w tamtych czasach( lata 80)odwaga pisania i mówienia kosztowała dużo.To wytłumacz mi jedną kwestię ,że jedni za to samo lądowali z kamieniem na szyi w zalewie włocławskim ,a drudzy za mówinie jak mówisz odważnie polowali sobie na dziką zwierzynę w otoczeniu ówczesnych prominentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
http://ma.blox.pl/resource/3.jpg Ciekawe czy do toastu przyłączyli by się górnicy z KW "Wujek" ,bo przecież to zaszczyt pić z bohaterami tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nie wiem ,moze lepiej zostac przedostatnim polskim swietym[ostatni jakos santo subito nie moze]niz skonczyc jako np,obwozny promotor taniego wina jak kolega po fachu czy emerytowany wedkarz,. popieluszko byl ofiara konfliktu wewnetrznego w sb a i w kosciele nie mial zadnego poparcia[ciszej jedziesz,dalej bedziesz]mial pecha, jego dzialalnosc w tamtym czasie nie miala wiekszego znaczenia,zamordowanie go bylo przejawem glupoty sb,ofiar stanu wojennego zreszta bylo wiecej okolo 300 ,a tylko kilku jest znanych, i dzisiaj niejedna osoba ginie w wyniku dzialalnosci policji i nic to nie ma wspolnego z polityka.jacy promineci to politycy lewicy starszego pokolenia-przynajmniej od 3 tygodni.

napewno niejedno pol litra obalili po szychcie, a dzisiaj moga spokojnie popijac szampana na wczasach w egipcie,my mozemy tylko pomazyc za pare lat o takich emeryturach,nie wiem czy pamietasz ile miesa mieli na kartki,jakie geweksy,wczasy za darmo ,w latach 80 gornik to byl pan,autobusy do 3 kopalni przez wies jechaly-u nas mieszka wielu gornikow i dobrze to pamietam

to zdjecie jest wykadrowane ,pewnie z boku stal taki gosc srednio wysokiego[ :) ]wzrostu i nie wiadomo czemu do dzisiaj sie tego wstydzi.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz na myśli tego z wielkimi,odstającymi uszami,co to koce do USA zamierzał gratisowo podesłać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

znalazlem dosc interesujacy material potwierdzajacy moje wczesniejsze posty... i wyniki wyborow w owych strategicznych miejscach dla pisu (nie wiem tylko czy ow osobnik jest juz po czy przed kuracja):

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,8100159,Klotnia_wyborcow_pod_Palacem_Prezydenckim.html

 

no i cos lzejszego:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,8100231,Spiew_pod_Palacem_Prezydenckim.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8142908,Obroncy_krzyza_spod_Palacu__Stalin_tez_wybijal_swoich.html

 

Smutna rzecza jest, ze liczba takich osbob jest ogromna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Gazeta pl i wszystko jasne ,weź się lepiej do roboty wybory już się skończyły.Chyba że masz mały etacik u Michnika.Jeden skowronek wiosny nie czyni(mam na myśli tego gościa mocno zdenerwowanego ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj