Polecane posty

Vitasem    155

Jeżeli chodzi o ten papier z dopłatami to Komorowski z premedytacją udaje głupa chcąc namieszać w głowie wiejskim wyborcom .Jest to sprawa z roku 2006 gdzie jakaś brytyjska gazeta napisała ,że Kaczyński powiedział ,że lepiej przeznaczyć cześć pieniędzy z dopłat na armię europejską.Słowa te wielokrotnie były dementowane przez Kaczyńskiego ,sam słyszałem to na własne uszy na spotkaniu Kaczyńskiego z rolnikami.W 2007 roku w kampani wyborczej PSL podnosił ten temat przegrał proces z PIS w trybie wyborczym.

Co to jest PO i co to za ludzie i jak kłamią macie przykład z dziś przegrany proces darmozjada Pitery(jej urząd podobno rocznie kosztuje nas podatników 40mln. zł),naopowiadała głupot o Kamińskim i okazało się,że to same kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

zgadza się, była gadka o zniesieniu dopłat, ale nie w Polsce tylko w całej unii, ostatecznie to nie przeszło, a Kumor (sorki, ale zdenerwowała mnie taka socjotechnika, rzucenie czegoś tuż przed końcem programu, tak że 2 strona nie ma się jak do tego ustosunkować) myśli że chłop głupi i jak się mu pomacha świstkami to na niego zagłosuje, co on wtedy robił ?? bił się o dopłaty? heheheh

 

co do opinii kto wypadł lepiej, to zastanówcie się, tak szczerze, czy sami doszliście do tego wniosku, czy po po prostu wpłynęły na osąd opinie w mediach, ja sam się na tym łapię czasem, a staram się w miarę wyrabiać zdanie z kilku źródeł,

obaj popełnili po co najmniej 2 błędy, lepsza moim zdaniem byłaby debata w której zadawaliby sobie wzajemnie pytania, a na pewno byłoby ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No przyznac mi się tu ilu z was wyłapało że Kaczyński nam dopłaty chce zabrac ? Tylko szczerze.

 

Jak troche poszukam w pamieci to sobie to przypominam. Ze lepiej te pieniądze przenaczyc na zbrojenia(ciekawe po co?). W każdym razie 4 lata temu to był I powód przez którego PIS i Kaczyński zaleźli mi za skórę :)

A ze Kaczyński to zdementował wiec to już nie powinno mieć teraz znaczenia(tak samo jak prywatyzacja szpitali z 2007r i dziadek z wermachtu :))


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Jasne, debata innego rodzaju (a nie głupie pytania redaktorów i wyznaczony czas na odpowiedź) byłaby z pewnością bardziej interesująca. Ja oglądałem ok 10 min, ponieważ nie mogłem patrzeć i słuchać tego kur.iszona (pani z tvn).

Hmm, co to się dzieje, że pan hrabia zabiega nawet o głosy rolników, biedoty, klasy niższej ??? Czyżby bał się przegranej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A co ma się nie bać? Będę na niego glosował ale i tak daje mu małe szanse na zwycięstwo, 5 lat temu było podobnie. Sondaże jedno, a wybory drugie... I tak się często zastanawiam że ludzie biedniejsi są za Kaczyńskim, a to on obniżył podatki dla tych bogatszych ;D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Ja popieram Kaczyńskiego. Według mnie to jedyny kandydat, który w pełni zadba o interesy kraju. Komorowski natomiast oprócz tego, że zna wiele "wyższych" wyrazów i świetnie potrafi gestykuklować i koloryzować nie wyróżnia się niczym szczególnym.

 

Ktoś tutaj napisał, że bez względu na to kto zostanie prezydentem będzie syf. Myślę, że nie do końca to prawda, bo cały czas większość rodaków wybiera ludzi którzy lubią robić syf, a jeśli ktoś ma sensowną koncepcję jest szykanowany i wyśmiewany. Głównym winowajcą jest telewizja, która nie przekazuje pełnej prawdy i kreuje dobry lub zły wizerunek polityków manipulując wyborcami.

 

Mój profesor od historii powiedział, że sytuacja w Polsce zmieni się dopiero, gdy wymrze całe PRL-owskie pokolenie i ja w pełni się z tym zgadzam. Za dużo dawnych czerwonych mota się w obecnej władzy.


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marin    4

Ja uważam ,że jaki by nie był to i tak nic na wsi się nie poprawi bo prezydent to funkcja reprezentacyjna kraj.

Teraz wszyscy obiecują gruszki na wierzbie a i tak nic z tego nie będzie bo jak np.PIS chce coś zrobić to PO blokuje ustawy i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Po ostatniej debacie - szala przewagi poszła na korzyść Kaczyńskiego.

Oby tak było po wynikach.

 

 

Zauważcie - po ostatniej debacie kiedy Jarek palnął kilka gaf - na portalach typu onet aż grzmiało, że Jarek nędzny i gafy ali, że debatę wygrał Bronek itp ...

 

Teraz co się dzieje? Raptem jeden artykulik ... bo nie ma o co się doczepić do Jarka - a Bronka ruszać nie wolno.

 

To też wg mnie element prania mózgów ...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

Jeżeli chodzi o debatę wydaje mi się, że nikt jej nie wygrał, obaj popełniali gafy. A jeżeli mamy tak naprawdę mówić o treści wypowiadanych przez kandydatów, to jak zwykle obaj mówili ogólnikami, ani razu żaden z nich nie wypowiedział się wprost tak/nie. No i oczywiście tak jak wspomniał Marin@ obiecywali gruszki na wierzbie, chociaż wiadomo, że prezydent to funkcja reprezentacyjna państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Po ostatniej debacie - szala przewagi poszła na korzyść Kaczyńskiego.

Oby tak było po wynikach.

 

 

Zauważcie - po ostatniej debacie kiedy Jarek palnął kilka gaf - na portalach typu onet aż grzmiało, że Jarek nędzny i gafy ali, że debatę wygrał Bronek itp ...

 

Teraz co się dzieje? Raptem jeden artykulik ... bo nie ma o co się doczepić do Jarka - a Bronka ruszać nie wolno.

 

To też wg mnie element prania mózgów ...

Szczerze wyszli tak samo. Na tych debatach to obaj wyszli dobrze jako mężowie stanu itp. Szczerze po debatach nawet bym się zastanawiał czy na Jarka glosować. Bardziej wiarygodne jest to co mówią na wiecach itp bo trochę improwizują a nie w tv przekazują wykute formułki. Dziś w radiu Zet ktoś napisał sms że nie wierzy w przemiany, szczególnie ludzi starszych ;) w końcu starych drzew się nie przesadza, młody człowiek się zmienia ale wątpię aby tak twardego człowieka jak Kaczyński wrzasnęła śmierć brata do tego stopnia że stał się pokorny.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Weźcie tylko pod uwagę ze jeśli wygra kaczyński to o jakimkolwiek handlu z ruskami możemy zapomnieć, a jakby nie było to jeden z najwiekszych potencjalnych odbiorców zywności, bo kto od nas kupi jak nie ruski. A Kaczyński jak wygra to jest wiecej jak pewne ze bedzie Rusków rozliczał dalej za katyń no i teraz za zmoleńsk, ja rozumie że trzeba wyjaśnić wszystkie okoliczności tej tragedii ale zadzierać sie z najblizszym sasiadem to idiotyzm. Obym sie mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

bzdurę piszesz o tym handlu z rosją

 

nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Moim zdaniem kto by nie wygrał i tak bedzie zle i nie dobrze, Jedni beda sie czepiac ciagle Kaczyńskiego jak wygra a drudzy Komorowskiego. Jak to mowia "jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim wygodził" ;)

Takia jest moja opinia w sprawie wyborów.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak słyszę cały czas o tej zgodzie to mi się nie powiem co  :D chce-akurat-zgoda co zbuduje,nie wysprzeda tych zakładów które jeszcze zostały,oczywiście PO zadba o interesy rolników etc.-może jestem zbyt stary ale jakoś nie za bardzo widzi mi się  model lansowany przez rządzącą partię-tzn. zakłady pracy w rękach obcego kapitału a w naszych rękach jedynie łopaty  ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

do samorządowych będzie spokój a PO będzie się działo; w sumie za rok parlamentarne to raczej Ry(D)zykować nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

@jaro ma oczywiście racje> Zgoda buduje... raczej zgoda zrujnuje..

Mielismy kupować nowe maszyny, w takim razie gdy PO będzie u władzy nie ma co sie porywac na duze kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    417

No i niestety Komorowski wygrał. ;)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

No i niestety już po polskim rolniku,zedrą z nas ostatnią koszulę Komorowski z Tuskiem.Nie mam kredytu to jakoś tam przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

HURRRRRA wygrał magnat Komorowski. Gratuluję szczególnie tym, co głosowali na panów i życzę powodzenia w innym kraju. Przynajmniej prezydent nie będzie blokował ustaw- po cichu sprzedadzą Polskęęęę.

 

Ps. Komor podczas swych wypowiedzi przed wyborami mówił, żeby Polacy nie wierzyli w obietnice swego oponenta. Hmm coś tu jest nie tak. Myślałem, że tylko Tusk ze swoją ekipą obiecywał. Miała być Irlandia, miały być tysiące km autostrad, miały być miliony mieszkań, miało być lepiej i najważniejsze, miała być MIŁOŚĆ- ach jak to ładnie brzmi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

takze rolnicy zegnamy sie bo chyba teraz nawet na internet nas nie bedzie stac ;)

gratuluje wszystkim którzy głosowali na Komorowskiego, a szczególnie ich mądrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarka    0

Jak wygrał "komuch" Kwaśniewski miał być koniec Polski, Jak wygrało wybory PO miał być koniec Polski itd... PO będzie źle rządziło to przegra wybory do parlamentu, będzie rządził PIS. Nie ma co biadolić ja żydowskie płaczki, tylko bierzcie się do roboty, bo zaczynacie głupoty pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Tata powiedział że przetrwał stan wojenny to i prezydenturę Komora może przetrwa ;)

Oby sprawdziła się przepowiednia jasnowidza że to jest początek końca PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj