Polecane posty

milanreal1    319

Dla mnie akurat tym mniejszym złem jest Komorowski. Bo obecna sytuacja jest chora. A raczek Kaczyński jest chory na władze. Jak tak poważny człowiek jak on możne wyzywać SLD od komuchów, ZOMO itp teraz się do nich przymila i mówi o lewicy? Parodia i tyle. Kaczyński stracił całkowicie u mnie w tym względzie, mimo ze bardzo go nie ceniłem.

A tak szczerze to mam nadzieje ze Napieralski da najlepsza odpowiedz czyli "walcie się, mojego poparcia nie dostaniecie ;)"


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Powiedzcie mi co dobrego przez te 5 lat rządów kaczki miało nasze polskie rolnictwo?

 

W polsce rządzi kler a mochery będa głosować na kaczyńskiego. Pieniądze z unii będą szły na pierdoły. Nowe kościoły i bazyliki. Polska niby takie mocarstwo chce wojny z Rosją a nawet na drogi nie ma pieniędzy.

 

Głosuję na Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

PiS nie zrobił nic a PO nas sprzeda ;) Komorowski Prezydent Tusk premier i sielankowe rozsprzedanie polski chociaż znowu PiS zadziera z ruskimi a to też nie wskazane


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Kolego od Komorowskiego - jak już piszesz o moHHHHHHerach to pisz chociaż poprawnie...

 

 

Jad antykatolicki to nie wszystko co powinno decydować o przyszłości Twojego Państwa.

 

Wszystkie najlepszego życzę CI w Państwie rządzonym przez lodziarzy i nierobów z PO.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeszcze nic nie wiadomo... ;) Swoja drogą teraz ciekawe wygląda bitwa o głosy kandydatów, każdy się przymila, a nawet nagina poglądy. Swoja drogą nie wiem po, co oni to robią... ludzie i tak zagłosują po swojemu. :) Zastanawiam się co przyniesie najbliższa debata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ja glosuje na Kaczora ;) i zdania nie zmienię :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

LukeClaas

 

Życzę powodzenia ;).

 

Co do rządów to powiedz mi co obecna władza zrobiła dla Polski (jestem bardzo ciekawy) ??? No chyba że sprzedała, sprywatyzowała potężne zakłady pracy i szykuje się do następnych. W sumie z jednej strony dobrze by było gdyby wygrał hrabia, ponieważ Polska z tak ogromnym zadłużeniem ma poważne problemy do dalszego rozwoju- niech pokaże PO co potrafi- a tak prezydentem zostanie Kaczyński i winę zgonią na niego, iż vetował ustawy mające przynieść dobroć naszej ojczyźnie. Natomiast co do drug to je budowano i raczej będzie się budować (obecnie jest większe nasilenie ze względu na Euro 2012)- hmm jak dobrze pamiętam ile w expose Tuska miało powstać kilometrów dróg, autostrad itd- ktoś mnie oświeci ???

 

Co do kandydatów na prezydenta wg mnie prawdziwymi patriotami są J. Kaczyński, J.K. Mikke no i z tego co zrobili głupka bo jest ze wsi, czyli A. Lepper- został tylko Kaczyński i oddam na niego z satysfakcją swój głos.

 

Ponadto podoba mi się podejście JKM- "wziąść pałę i lać złodzieii"- niestety tylko On tak mówi.

 

Jeśli wg ciebie lidzie głosujący na PiS to "mocherzy" to odważę się nazwać ludzi głosujących na PO- sprzedawczykami, motłochem mającym klapki na oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@luke Claas ,tyPOwy przdstawiciel PO hasło moher,kler i żadnych konkretów.Wskaż kolego ten program unijny z ,którego buduje się w Polsce kościoły.A te dziurawe drogi to czyja wina Kaczyńskiego ,który miał wpływ na te sprawy przez dwa lata , pozostałe 18 lat co zrobili Panowie i Panie Premierzy Mazowiecki,Bielecki,Suchocka,Pawlak,Oleksy,Cimoszewicz,Buzek,Miller,Tusk,teraz z wyjątkiem Pawlaka wszyscy popierają Komorowskiego bo to jest jedna wielka klika ,która nas okrada i wmawia nam mając w rękach media ,że Kaczyński to największe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowe drogi powstają, powoli, ale zawsze, co każdy może zobaczyć na własne oczy. Ciekawe czy ktoś widział obiecane 3 mln mieszkań, jeśli jest tu ktoś taki niech podniesie rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Proszę przeciwstaw 2 lata rządów PiS do 2 lat rządów PO.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie będę bronił Po bo na nich nie głosowałem, po prostu lubię się czasem pośmiać z PISu. Argumenty typu złodzieje, chcą nas sprzedać, PO to Niemcy itp kojarzą mi się bardziej z 15 latkami niż ludźmi, którzy na bieżąco śledzą wydarzenia w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowe drogi powstają, powoli, ale zawsze, co każdy może zobaczyć na własne oczy. Ciekawe czy ktoś widział obiecane 3 mln mieszkań, jeśli jest tu ktoś taki niech podniesie rękę.

Bum budowlany za rządów PiS spowodował znaczny wzrost ilości budowanych domów i mieszkań.Dla rolników przyniosło to znaczne dochody wywołane popytem na działki budowlane, których cena znacznie wzrosła.

Sporo z tych pieniędzy trafiło do kieszeni dystrybutorów sprzętu rolniczego,w rozwój gospodarstw i poprawę życia rolników i ich rodzin.

Nie zapominaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemelvaus    0

Bum budowlany dla rolników przyniósł znaczny dochód ;) . Bum spowodował zwiększenie cen ziemi, czyli przeciętny rolnik musi zapłacić za każdy dodatkowy hektar większą cenę. Z drugiej strony no fakt taki większy rolnik ma z tego korzyści, może sprzedać po większej cenie swoją ziemię. Tylko, że zazwyczaj te działki na których da się zarobić realne zarobki na wzroście cen (czyli te w mieście lub przy większych osiedlach) w większości nie należą do rolników, a do prywatnych właścicieli nie mających nic wspólnego z rolnictwem, którzy posiadają je w celach zarobkowych(wyżej wymieniony wzrost cen ziem). Oczywiście nie mam na myśli wszystkich rolników, niektórzy są w posiadaniu takich gruntów.

A bum budowlany nie był przyczyną działań polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

wreszcie jeden mądry i napisał że bum gospodarczy za czasów pis nie był ich zasługą!!! jedyne co robił pis to napierdzielał się z koalicjantami i tyle było ich roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie będę bronił Po bo na nich nie głosowałem, po prostu lubię się czasem pośmiać z PISu. Argumenty typu złodzieje, chcą nas sprzedać, PO to Niemcy itp kojarzą mi się bardziej z 15 latkami niż ludźmi, którzy na bieżąco śledzą wydarzenia w kraju.

Brawa dla kolegi polać mu. Spokojnie PO wszystkiego nie sprzeda.

A nawet jakby sprywatyzowali służbę zdrowia to co? Kase z ubezpieczenia odkładasz na swoje konto, w razie choroby z tych pieniędzy korzystasz. Gdzie tu widzisz problem? I może przynajmniej w takiej sytuacji lekarze by nie traktowali ludzi jak śmieci, bo szczerze mówiąc to weterynarze bardziej dbają o zwierzęta w naszych gospodarstwach niż lekarze o nasze zdrowie. I ogólnie mowie trochę nie na temat bo wg sądu Komorowski nie chce prywatyzacji, tylko Kaczyński się upiera ze tak. I szczerze Kaczyński jest prawnikiem a ciągle ma pretensje do sądów... Trochę to niepoważne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bum budowlany dla rolników przyniósł znaczny dochód ;) . Bum spowodował zwiększenie cen ziemi, czyli przeciętny rolnik musi zapłacić za każdy dodatkowy hektar większą cenę. Z drugiej strony no fakt taki większy rolnik ma z tego korzyści, może sprzedać po większej cenie swoją ziemię. Tylko, że zazwyczaj te działki na których da się zarobić realne zarobki na wzroście cen (czyli te w mieście lub przy większych osiedlach) w większości nie należą do rolników, a do prywatnych właścicieli nie mających nic wspólnego z rolnictwem, którzy posiadają je w celach zarobkowych(wyżej wymieniony wzrost cen ziem). Oczywiście nie mam na myśli wszystkich rolników, niektórzy są w posiadaniu takich gruntów.

A bum budowlany nie był przyczyną działań polityków.

Kolego,pomiędzy gruntami rolnymi, a gruntami zatwierdzonymi w planach zagospodarowania przestrzennego nadającymi się pod zabudowę jest taka sama różnica jak- pomiędzy piciem w Szczawnicy,a szczaniem w piwnicy.

milanreal1,sądy to niestety nie jest miejsce gdzie pierwsze skrzypce gra sprawiedliwość i wierz mi nie polecam nikomu tego sprawdzać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No ja tam jak na razie z sadami nic wspólnego nie mam i całe szczęście. Ale nie sadzisz że te ciągłe odwołanie są niepotrzebne? Przecież to nie jest jakoś sprawa życia i śmierci, jak by sprostował czy nawet przeprosił to przecież korona by mu z głowy nie spadła...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

nie mylcie możliwej prywatyzacji szpitali z "prywatyzacją ubezpieczeń zdrowotnych" już NFZ zadba o to, żebyś na własnym koncie nie odkładał "kasiory"

po 2 co radzisz tym co zachorują zanim coś odłożą?

 

system jest chory, bo jak można oszacować ile w danym rejonie osób zachoruje i wg. tego dawać limity, z pustego nawet Salomon nie naleje i ciekawi mnie jaki procent naszych składek przejada sam NFZ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

O tej prywatyzacji pisałem jak coś tak orientacyjne ;) Bo np JKM był za prywatyzacja i trochę ludzi za nim poszło glosować. A o tej prywatyzacji napisałem bo ludzie bardzo często na hasło prywatyzacja myślą jak o diable wcielonym, a nie zawsze tak jest.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

na wsi tak ludzie myślą z prostej przyczyny bo jak pgr sprywatyzowali to nie było już skąd kraść i to im nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Widzę ze szybko skumałeś co miałem na myśli czyli prywatyzacja PGR ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Brawa dla kolegi polać mu. Spokojnie PO wszystkiego nie sprzeda.

A nawet jakby sprywatyzowali służbę zdrowia to co? Kase z ubezpieczenia odkładasz na swoje konto, w razie choroby z tych pieniędzy korzystasz. Gdzie tu widzisz problem? I może przynajmniej w takiej sytuacji lekarze by nie traktowali ludzi jak śmieci, bo szczerze mówiąc to weterynarze bardziej dbają o zwierzęta w naszych gospodarstwach niż lekarze o nasze zdrowie. I ogólnie mowie trochę nie na temat bo wg sądu Komorowski nie chce prywatyzacji, tylko Kaczyński się upiera ze tak. I szczerze Kaczyński jest prawnikiem a ciągle ma pretensje do sądów... Trochę to niepoważne.

 

Kto odłoży na poważne leczenie, tylko bogaci, którzy i tak nie korzystają z publicznej służby zdrowia.

Np. jeden cykl chemioterapii kosztuje od 10 tys. zł, najkrótsze leczenie trwa ok 15 cykli czyli co najmniej 150 tys. zł, odłożyłbyś tyle?

Dlatego ta prywatyzacja budzi takie obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Nastąpi wówczas selekcja naturalna (nie pamiętam dokładnie kogo to słowa). Z resztą jak powiedział Michnik: "wystarczy 15 mln Polaków ...". Niestety niektórym nie przegada, iż prywatyzacja jest beee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

najśmieszniejesze, że Komorowski ostatnio w TV zachwalał szpital prywatny w Płocku - który poniekąd sprywatyzował ich prezydent z PiSu (płocki)

 

tak się składa, że byłem jakiś czas temu w tym szpitalu - i jest to szpital do leżenia tylko - żadnych operacji - tylko drobne zabiegi

 

jak pojawia się jakiś problem chociażby przy porodzie - odsyłani pacjenci są do państwowego szpitala kilka kilometrów dalej

 

fakt, że jst ładnijszy od tgo państwowego - ale nic poza tym

 

 

a co do mądrego gadania, że PiS zajmował się tylko kłótniami z opozycją, proszę już kilka razy, żeby ten kto to pisze przeciwstawił działania 2 lat PiSu z 2 latami PO


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj