Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stwierdzenie użyte czysto hipotetycznie. :D W tym temacie to strach podać swoją orientacje polityczna, bo zaraz człowiekowi uświadamiają, jak bardzo się myli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Albo od razu dostanie BANA haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

zakładamy : 2 tura - Komorowski - Kaczyński.

 

część z Was głosuje na mniejsze zło a nie na swoje poglądy lub przekonania

 

 

więc proszę rozwinąc myśl:

 

 

"Głosuję na mniejsze zło - oznacza to, że ... "


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odebraliście to bardzo osobiście, a ja sformułowałem to jako prawidłowość i proszę tego nie traktować dosłownie. :D Nie oceniam czy PO czy PiS to mniejsze, bądź większe zło. Wybory są niejawne, więc mam prawo do nie ujawniania się, bez jakichkolwiek konsekwencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Ja tak sobie czytam fora i rozmawiam z ludźmi, to wielu a nawet bardzo wielu mówi że nie pójdzie na Leppera bo on szans nie ma i to głos stracony. A ja wam udowodnię że w 3 punktach że to nie prawda.

-gdyby wszyscy ci co tak mówią poszli na niego zagłosować to miał by o wiele większe poparie

-mówią głos stracony? to nie prawda w szczególności w wyborach prezydenckich gdzie pierwsza tura o niczym nie świadczy. Bo Komorowski nie wygra w pierwszej turze a sondaże TVN-u to są zakłamane

-trzecie każdy głos oddany na niego to jeden zabrany tym złodziejom

Tu niema co dużo myśleć Lepper zrobił dla nas rolników więcej niż reszta razem wzięta a był tylko 2 lata (i jeszcze kaczor na wiele rzeczy się nie zgodził). Pokażmy że my rolnicy potrafimy się zjednoczyć i zagłosujmy na niego w 1 turze a w drugiej róbcie co chcecie. A w seks aferę nie wierzcie bo ostatnio dotarłem do wiadomości że sędzina która go skazała nominację na sędziego dostała na krótko przed sprawą, a przed otrzymaniem sprawy już mówiła że dowody wskazują na winę Leppera (gdzie sędzi nie może robić takich rzeczy skoro nie widział dowodów). W czasie prowadzenia sędzina dostała 2 awanse a prokurator 3. Ja to widzę tak że mieli skazać Leppera w zamian za awanse, bo to jest nienormalne żeby jak by nie było wicepremiera polski skazywał sąd w obsadzie jednoosobowej. A Lepper już pozwał do sądu tą sędzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

Dziwi mnie jedno - dlaczego pan Janusz Korwin Mikke ma tak małe poparcie? Większość mediów pokazuje go od takiej strony, że jego poglądy wyglądają całkiem inaczej. Wystarczy odrobinę się zagłębić w merytoryczne znaczenie jego wypowiedzi. Naprawdę mądry człowiek.


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a ja se myślę że PO może dostać po du.. bo jeśli powodzianie :) pójdą na wybory to za politykę PO zapłaci

 

 

Co do Leppera on nie nadaje się do rządzenia :) ściągnąć lud zjednoczyć na strajk potrafi ale pomyśleć racjonalnie już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

ja pójdę i zagłosuje na Leppera, nie bede wybierał żadnego zła ani mniejszego ani większego, wiem ze Lepper nie wygra ale nie oddam głosu na zadne "Zło", nie bede tez sobie zarzucał tego ze nie byłem na wyborach bo będe i nikt mi nie zarzuci ze nie interesują mnie losy kraju-a ze Endrju jest najbardziej "rolniczy" nie będzie to sprzeczne z moimi poglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ale bedzie 2 tura - tam tez należy być i oddać głos


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

No no no, Komorowski już do takich sposobów się ucieka- wysyła listy ze swoją kandydaturą. W owym liście przedstawia siebie jako najlepszego kandydata, tylko zgoda, miłość itp.- śmieszne. Ciekawe z czyich pieniążków te listy są wysyłane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

z tych samych , co inni kandydaci prowadzą swoją kampanię :)

 

ale tyko czy ten "Ojciec Narodu pochodzący z całej Polski" to faktycznie kadnydat, który gwarantuje spokój i zdrową atmosferę ?

 

wśród misiaków, sobiesiaków itp na 100% tak

 

 

------

 

teraz widzę, że PO spuściło ze smyczy swoich naganiaczy (palikota i niesiołowskiego) a ci pokazują znowu prawdziwe oblicze PO


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

z tych samych , co inni kandydaci prowadzą swoją kampanię :)

 

ale tyko czy ten "Ojciec Narodu pochodzący z całej Polski" to faktycznie kadnydat, który gwarantuje spokój i zdrową atmosferę ?

 

wśród misiaków, sobiesiaków itp na 100% tak

 

 

------

 

teraz widzę, że PO spuściło ze smyczy swoich naganiaczy (palikota i niesiołowskiego) a ci pokazują znowu prawdziwe oblicze PO

Afer Kaczyńskiego za porozumienia centrum nie pamiętasz? Uczepiłeś się tej afery jak rzecz psiego ogona.

W sumie listy to normalna rzecz, zazwyczaj tak jest. Tylko ta szopka dzisiaj z sejmu to ostre przegięcie było... Szczególnie te stwierdzenie o dobrej pomocy dla powodzian...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Młody ,a wiesz co to jest Świadectwo Udziałowe,to był przekręt ,przekręcono każdego dorosłego Polaka.A kto był głównym architektem tego ,obecna gwiazda PO w KE.Myślę ,że wiesz o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oczywiście że wiem. Nie musisz mi przypominać nazwiska tej łajzy. Co jak co ale PO w UE to ma wszystko co najgorsze w III RP. Lewandowski, Krzaklewski itd. Przed wyborami do europarlamentu zastanawiałem się czy czasem PO nie robiła łapanek do partii jak samoobrona :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

ja tam zagłosuje na Kaczyńskiego wiem że to nie jest idealny kandydat na Prezydenta ale lepszego nie widzę, a na Komorowskiego nie zagłosuje bo to jest pies Tuska a oni rolnikom na pewno nic nie pomagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

tak, dokłądnie się przyczepiłem afert PO i nie pamiętam afer za porozumienia centrum. Jakbym miał sięgać tak daleko do afer to PO jeszcze bardziej było by ugotowane - chociażby nie zapomniałęm nocnej zmiany...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

Ja zaglosuje w pierwszej turze na JKM i bede przekonywal do tego wszystkich zanjomych.. nieznajomych tez :) Facet jest bardzo inteligentny i wiele jego pomyslow jest rewelacyjnych choc nie zgadzam sie z nim w niektorych kwestiach. Bardzo podoba mi sie pomysl zlikwidowania ZUSu (KRUSu tez;) ) i pozwolenie ludziom na zagospodarowanie tych pieniedzy samodzielnie. Likwidacja podatku dochodowego jest rowniez rewelacyjna sparwa - 'dlaczego karac ludzi przedsiebiorczych?'.

JKM na mnowstwo swietnych pomyslow, ktore warte sa uwagi. Polecam obejrzec wywiady z nim na youtubie.. zwroccie prosze uwage na to jak on argumentuje swoje poglady - rzeczowo i bez zbednej paplaniny i banalow typu: Polska jest najwazniejsza, katyn 2010 itp itd.

 

W drugiej turze pewnie nie bedzie JKM dlatego wybor bedzie trudniejszy.. zobaczymy :)

 

 

Nie rozumiem kompletnie osob, ktore chca glosowac na Leppera - on zostal skazany przez sad pierwszej instancji na 2 lata i 3 miesiace wiezienia za sex afere!! Chcecie, zeby taki ktos byl prezydentem Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

Popieram w 100% kolegę wyżej. Szkoda tylko, że 3/4 społeczeństwa daje się manipulować i nie widzi innego wyboru niż Kaczka albo Komor, bo np. Korwina media przedstawiają w takim świetle, że trudno na niego głosować. Jeżeli ktoś tylko oglądnie kilka jego debat to od razu zmieni zdanie.


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja pójdę i zagłosuje na Leppera, nie bede wybierał żadnego zła ani mniejszego ani większego, wiem ze Lepper nie wygra ale nie oddam głosu na zadne "Zło", nie bede tez sobie zarzucał tego ze nie byłem na wyborach bo będe i nikt mi nie zarzuci ze nie interesują mnie losy kraju-a ze Endrju jest najbardziej "rolniczy" nie będzie to sprzeczne z moimi poglądami.

 

Brawo brawo za taki pogląd co niektórzy boja sie powiedzieć. Wg mnie to jest żadne zło głosować na Niego. I jak każdy co pieprzy ,,głos stracony" By poszedł to pewnie dostał by sie do drugiej tury...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

na papierze to i wypociny Marksa i Engelsa dobrze wyglądały .Nawet wprowadzono je w życie jak się skończyło każdy wie.Poglądy JKM to w 90% utopia ,a w 10%pomysły możliwe do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj