Polecane posty

Gość murtek   
Gość murtek

No tak, na temat dragów Tusek miałby więcej do powiedzenia.

 

A co wcześniejszych postów, bodajże @bogdan twierdził, iż Kaczyński jest "dziwakiem, ponieważ nie ma konta w banku i dlatego nie będzie na niego głosował"- hmm, kolego muszę cię zmartwić bo Jarosław idzie do przodu jak burza i takowe konto już ma (niestety z debetem- o czym nie można powiedzieć o jego "kolegach").

 

A co do głosowania w przyszłych wyborach prezydenckich oczywiście zagłosuję na J. Kaczyńskiego.

Ps.oddać nieważny głos- to po jakiego h.ja w ogóle fatygować się i iść do urn ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

hm murtek nie zgodze się z twoim argumentem że niestety z debetem to lepiej niż bez debetu. Ale nic nie powiem bo zaraz będzie że jestem platformersem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

Tylko głos jarosława się liczy

A oklaski jakie dostał. Normalnie szok

to wlasnie on mnie przekonal do glosowania na po :):):D ,choc to stare nagranie to ciagle aktualne.IV rp odeszla w niebyt,uklad sie rozplynal,szara pajeczyna potargala,pis stanelo tam gdzie zomo-jak mozna porzucic idealy ,ktorym jest sie wiernym od 20 lat i zostac liberalem na starosc?? niech mi ktorys zwolennik pis wytlumaczy czy to prawdziwa zmiana czy tylko taktyczny zwrot obliczony na wybory ?? i kto jest oklamywany starzy wyborcy czy nowi potencjalni??

murtek znowu sie mylisz kaczynski zaoszczedzil 110 tys za ubiegly rok-nic dziwnego przy takich zarobkach,tylko co z poprzednimi latami.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

1. Mam nadzieję, iż jest to swego rodzaju chwyt reklamowy aby zdobyć poparcie bez rozumu młodzieży, która wierzy tylko obietnicom (mowa o ostatnich wyborach).

 

2.Mam również nadzieję, że polityka PiS będzie taka jak wcześniej oraz Ministrem Sprawiedliwości zostanie niegdyś Z.Ziobro, przy czym weźmie się

za d.pę "przekupnisiom". Kto ma czyste sumienie nie musi się o nic martwić.

 

3.Jacus powiedz mi jeszcze ile zaoszczędził taki Komor czy Tusek (z pewnością mają dużo niższe zarobki- a wszystko dla dobra Ojczyzny :D ) ??? Gdzieś znalazłem oświadczenie majątkowe Komorowskiego i co dziwne nie ma znaku tam o Polskich Młynach- aha z pewnością przepisane jest na rodzinę.

 

4. W sumie nie warto pisać więcej w tym temacie bo nic to nie zmieni. Każdy głosuje według swego rozumu, aczkolwiek niektórym go brak. Jak można głosować na partię, która ma gdzieś Polskę i jej obywateli (liczy się garstka, czyli ok 1 czy 2 %). Jak ktoś ma dobrze za panowania i sprzedawania ówczesnej partii niech głosuje na nich ponownie. Ważne "by żyło się lepiej" :). Według mnie wszystko się pierniczy, sprzedaje zakłady, majątek naszego kraju, okłamuje się ludzi, powiększa deficyt budżetowy- a przy tym mówi się jednocześnie, że jest wszystko cacy, bezrobocie spada, powstaje wiele mieszkań, autostrad, PKB per capita rośnie, a ludziom żyje się coraz lepiej. Gdyby nie Euro 2012, pewnie nic w Polsce by nie zrobiono. Gdyby nie wybory, myślicie że Tusk dałby powodzianom jakiekolwiek pieniążki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

News z dzisiaj Komorowski ,wczoraj agitował w Londynie,i na jednym ze spotkań wyraził swój POgląd na temat wydobycia gazu łupkowego w Polsce,dawał do zrozumienia,że lepiej go nie wydobywać ,może nam się przyda za sto lat ,może wydobycie zaszkodzi środowisku naturalnemu.Zapomniał powiedzieć ,że nie wydobywanie go w Polsce napewno będzie bardzo dobrze przyjęte w Moskwie.

@murtek jeżeli chodzi o Polskie Młyny to włścicielem jest Komorowski były aparatczyk PSL,a czy to rodzina z hrabią to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Aha, tyle tych skurczybyków jest,że aż trudno odróżnić :D.

A co do gazu, to powinniśmy go już wydobywać. Kto wie co będzie za parę czy paręnaście lat- technologia idzie do przodu- być może wtedy będzie wszystko na energię słoneczną. Mamy ogromne zasoby i z importera możemy stać się eksporterem (jednak ówczesna władza chce aby było odwrotnie, przykład buraków cukrowych w Polsce). Mamy zasoby, które mogłyby pozwolić uratować jeszcze ten kraj, tylko do tego potrzeba mądrego władcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

murtek jescze poczytaj sobie o komorowskim z Polskich Młynów żeby nie było nieporozumień. Żeby Twoja wiarygodność nie ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@murtek3 masz niewiarygodną zdolność obrażania innych ludzi... "aby zdobyć poparcie bez rozumu młodzieży" Mówisz niczym moherowy beret którego świat zaczyna i kończy się na radiu Maryja. I co widzisz z Z. Ziobrze? Ten facet oskarża o zabójstwa bez przyczyny. Mam nadzieje "że ten pan nikogo nie zabije" bez wyroku sadu :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

1. Nikogo nie obrażam. Mówię jak jest. Trochę wkurza mnie sytuacja gdy owa młodzież bez jakiejkolwiek wiedzy o polityce czy historii głosuje na tych co się nimi interesują. Teraz większość z nich mówi: ooo kurde myślałe(a)m że będzie lepiej. Ach te obietnice.

2. Muszę cię zmartwić, gdyż nigdy nie słuchałem RM, a może i szkoda bo podobno mówią jak faktycznie w naszej Polsce jest. Wiem wiem, że co niektórych szlak trafia, iż PiS ma tylu zwolenników. Jasne, osobiście uważam że nie jest to idealna partia w Polsce, jednak z tych wszystkich najlepsza.

3. W Ziobrze widzę przepełnione więzienia (a takowych skazańców gonienie do roboty a nie siedzenie)i zniknięcie w Polsce korupcji, klientelizmu, nepotyzmu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja w PiSie widzę nienawiść ludzka. I przede wszystkim brak jakiejkolwiek stabilizacji. Ciągłe życie w nie pewności i ciągłe gadanie o sukcesach które są mało ważne... Wg mnie mówienie że młodzi nie maja rozumu jest obrażaniem.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kogo? Młodych czy rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oczywiście że młodych... Nawet jeżeli pisze mało zrozumiale to chyba łatwo się domyśleć...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Młody przyjacielu z PO daj przykłady nienawiści do ludzi w PIS ja dam Ci przykłady nazwisk z PO Niesiołowski,Bartoszewski ,Palikot,Wajda,Sikorski przypomnij sobie jakiego używają oni języka.

Mówisz,że PIS ciągle gadał o sukcesach ,zdejmij swoje klapki z oczu,kto staje co kwartał przed zieloną mapką i chwali się tym mizernym wzrostem gospodarczym ,który nie jest zasługą tego rządu,tylko poprzedników którzy obniżyli składkę rentową,podatki,opóżnili wejście do strefy Euro ,które w obliczu kryzysu bardzo nam pomogło .A najważniejsi są ludzie ,pracowici i przedsiębiorczy i TO ONI CIĄGNĄ TEN KRAJ DO PRZODU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ja w PiSie widzę nienawiść ludzka. I przede wszystkim brak jakiejkolwiek stabilizacji. Ciągłe życie w nie pewności i ciągłe gadanie o sukcesach które są mało ważne... Wg mnie mówienie że młodzi nie maja rozumu jest obrażaniem.

 

 

o bardzo ciekawe :D

 

w Pisie się mówi o sukcesach mało ciekawych ? a w takim razie gdzie jest biorąc pod uwagę taką wycenę partii PO ?

 

gdzie są te cuda, sukcesy ? gdzie jest praca i budowanie Polski bezpiecznej i przede wszystkim POLSKIEJ ?

 

Życie w nie pewności ? Nienawiść ludzka?

 

no tak w PO jest obecna tylko przyjaźń i super stosunki międzyludzkie - za przykład biorąc chociażby kolesiostwo z mirami, zbychami i sobiesiakami, meczennictwa wspaniałych i uczciwych pan sawickich

 

Nienawiść ?

popatrz na poczynania niesiolowskiego, palikota ?

piekna obsada

 

co robi premier ? teraz czytam, że nawet na leczenie pedofilów nie znajdzie kasy - a co zapowiedzial ... kolejna obietnica? kolejna irlandia ? he ?

 

kim jest ich kandydat na prezydenta? jest tak malo wyrazisty że mała bania...

 

i szczerze ? wole Polskę uczciwą i sprawiedliwą aniżeli taka w której wladzę sprawuje się spokojnie, delikatnie i przyjemnie - za plecami bawiac sie z kolesiami i sprzedając co się da.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nienawiść mam na myśli ludzi słuchających radia M. Byś coś powiedział przeciw nim to byś wychłostany został. A Niesiołowskiego i Palikota to mam gdzieś, niech sobie gadają. A życie w niepewności to codziennie wiadomości czy koalicja trwa czy się rozpada itp. A a tych aferach to szczerze w d to mam. Ile z nich było a ile nie było to chyba bóg wie. Dziennikarze nie maja o czym pisać to piszą jakieś bzdury nie zawsze wspólne z stanem faktycznym. skończył się temat agentury w SB to sobie tematy zastępcze znaleźli. Może były jakieś układy itd ale na to już siły nie mam czytać bo to jest niczym czytanie pudelka i nowych sensacji dody, muchy piróga itd.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jak to masz gdzies Palikota i Niesiołowskiego ?

 

Przeciez to członkowie partii, super słusznej i uczciwej, ekstra sprawiedliwej i przyszlościowej jaką jest PO.

 

Czy koalicja przetrwa czy nie ? o to sie martwiłes ty ? czy politycy winni sie martwic ?

 

ja bardziej się martwiłem tym, że koalicja PO PSL jest stabilna ale na boku kręcą lody z misiakami i sobiesiakami - to jest poważny problem - kolesiostwo i sterowanie państwem ku korzyści polityków i ich otoczenia

 

 

mówisz o nienawiści ludzi z Radia M. ?

 

a jak jest z nienawiścia otoczenia PO? oni nie krzyczą i nie wyzywają ?

wszędzie jezeli o to chodzi jest dokładnie tak samo

 

i nie uważam, że Pis koncentruje sie tylko przy RM bo to falsz - to wlaśnie medialny wizerunek który usilnie starano sie stworzyć

 

ja znam osobiście wiecej ludzi młodych niz starych , więcej światłych niż oszołomów popierających Prawo i Sprawiedliwość.

 

 

 

Mam na uwadze dobro Polski i Polaków i dlatego nie zagłosuje za PO.

 

 

dodam jeszcze że manipulacje są wszędzie - zovbaczcie jak pierze głowy przecwiko Pisowi Olejnik :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ljzyWABvAXw

 

co to ma być? zakłamanie


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

@milanreal1 ja do Radia Maryja mam tylko tyle, że US mógłby się tam poszperać troszkę....do moherowych beretów też nic nie mam, a wg Ciebie ludzie w tym wieku jakiej stacji radiowej mają słuchać? jaką tv oglądać? media mają to do siebie, że maja określoną grupę docelową- tak np dla radia Zet czy RMFM beda to ludzie w wieku okolo 20-35lat

 

O to czy koalicja się utrzyma czy upadnie to powinni się martwić koalicjanci...więc śpij spokojnie :D

 

@milanreal1 co do dziennikarskich bzdur to pagnę zauważyć, że taki dziennikarz odpowiada przed sądem za to co mówi, pisze...i w zasadzie jednym z ważniejszych elementów wolnego państwa sąwłaśnie wolne media...jeśli je uzależnisz od władzy to zapewniam Cie, że nie usłyszysz o aferze w tymże rządzie.... Powiem inaczej- interes wolnych mediów jest bankowo w tym, że afera czy sensacja, to dla nich żyła złota- ale dzieki temu stają sie one w pewnien sposób stróżem wolności.

 

Hmmm i zacznij może czytać bardziej opiniotwórcze dzienniki niż "Fakt" czy "SE". Bo wnioskuję że tabloidy czytasz skoro o Dodzie i Pudelku mówisz.

 

Polecam lekturę Rzepy i Wyborczej- obu na raz, bo tam też ścierają się delikatnie poglądy polityczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jedyna gazetę jaka czytam to prenumerata "Farmera" reszta gazet jest za mało interesująca. :D

@ pooch za twierdzenie że jestem za PO powinieneś gonga dostać? Podaj chociaż 1 zdanie w którym mowie że jestem za PO? W I turze glosuje na Napieralskiego :) Naprawdę tak bardzo boli czytanie ze zrozumieniem?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W pierwszej turze głosujemy na kogo chcemy, a potem wybieramy mniejsze zło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj